Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam, zdecydowałem się zamiescić ten temat gdyż ręce mi już opadają. od kilku dni szukam komponentów do regeneracji głośników wymienionych w temacie lub używanych głośników w rozsądnej cenie, ale gdzie nie napisze to piszą brak lub naprawa tylko w naszym servisie. kolumny udało mi się wyszarpać za przysłowiowe grosze, gdyż stały pod wiatą chyba kilka dobrych lat ( w środku znalazłem stare gniazdo myszy icon_smile.gif ), od dołu podeszła woda, ogólnie są w kiepskim stanie, ale skoro już je mam postanowiłem pogrzebać ( bo lubie ). kopułki allu są powgniatane, dwa stożki ( kevlar i allu ) ale to chyba są takie same, oraz przydało by się zmianić górne gumy, gdyż podczas nacisku pokazują się wgniecenia które już niedługo będą pękać. każda pomoc mile widziana, dziekuje i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Jeżeli chcesz regenerować głośniki, to trzeba by było wysłać je do serwisu zajmującego się tego typu naprawami. Wymiana zawieszenia nie jest łatwą operacją, ale można to zrobić samemu, jeżeli podejdziesz do tematu z odpowiednią precyzją. Tylko nie wiem jak z dostępnością zestawów naprawczych do tych konkretnych głośników. Samych gotowych głośników z demontażu też można szukać, może się trafią z czasem. W tym wypadku polecam szukać na ebay UK, czy to będzie chodziło o zawieszenia, czy o głośniki. Jednak nasze allegro, też warto sprawdzać.
Tylko nie wiem czy zakup całych głośników będzie finalnie opłacalny. Piszesz, że skrzynie też chyba w rozsypce. No chyba, że trafisz na jakąś okazję.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynki już prawie gotowe ( wyglądają jak milion dolarów ), jeszzce tylko drugi lakier i na polerke. " gwizdki " już też zrobione ( nowe cewki ). zostało wymienić dwie kopułki pyłowe i na upartego jedną górną gume ( choć najchętniej 4 ). zawiecho spróbuje samemu, kiedyś musi być ten pierwszy raz. jak je przywolkłem i odpaliłem grały ciekawie, jak się okaże, że po reanimacji zagrają choć 20% lepiej będzie czaaddd. mają potencjał
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...