Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
lukasz91

kupic nowe radio do Forda czy zostawic stare?

Kupiłem zestaw audio do forda mondeo 3 ground zero chung zmacniacz 750rms mono no kond itp.ale nie o tym tu bede pisał
Mam orginalne radio fordowskie 6006e dalem elektrykowi do przerobienia poniewaz nie ma wyjscia rca Dzis po pracy doszłem do wniosku ze moze byc kiebski sygnał z tego radia
Wie ktos cos o tym radiu ma dobry syganł ?? czy kupic raczej inne radio (nie orginalne ) do fordza
(chodzi mi o jakos cygnalu)

Jaki kupiłeś ten wzmacniacz? Co planujesz w zasadzie zrobić? Będzie jakiś separowany zestaw z przodu, wygłuszenie drzwi, ... ???

bagaznik skrzynia ground zero crunch 750 rms i kond non kable 33
przod gms sytem odseparowany wytlumienie zastanawiam sie drogo moze wyjsc xd

chodzi mi glownie o radio czy zmienic czy zostawic dalem do elektryka zeby zrobil wyjscie rca ale cos kombinuje nie wiem czy zostawic to radio czy kupic 1 din i zaslepke z kostka (przejsciowka) chodzi mi glownie o jakosc sygnału zeby byla dobra dla tego sprzetu nie weim czy to radio sie nadaje. Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytować go w całości.

Jak kupisz używane radio za 300-400zł to jakością dźwięku zmiecie to oryginalne Forda. Ja mam Pioneer'a DEH-P9100 i fabrycznego nie można do niego nawet porównywać.

Z reguły wyciągniecie RCA bezpośrednio z radia będzie skutkowało niskim napięciem to i nie ma co sie dziwic,ze jest padaka...
Zostaje wzglednie radio + procek icon_wink.gif ale to koszy
CA do tanich nie należy..oj nie...

Ma to sens,tylko pytanie ile jesteś w stanie przeznaczyć na nowe radio i ogólnei cąłe oprzyrządowanie audio. Dopiero jeżlei to sprecyzujesz,bedziemy w stanie podać kilka zestaww i modeli.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0