Skocz do zawartości

Pomoc w doborze sprzętu


Bieda

Recommended Posts

Witam, obecnie posiadam taki pokój



Moje głośniki to stare dobre creativy T6100 podłączone do Sound Blaster Audigy SE z sterownikami od xfi. Oczekuję od nowego sprzętu prawdziwych efektów filmowych (uderzeń, wybuchów, strzałów). Zależy mi na 5.1 w pokoju, lecz sama przestrzenność w tak małym pokoju to raczej abstrakcja. Rozmieszczenie głośników jakie bym chciał ewentualnie uzyskać zaznaczyłem na kolor czarny, natomiast na czerwono mam obecnie, w tym subwoofer jest pod prawdziwym drewnianym biurkiem na półeczce o wysokości 20 cm nad ziemią. Nie jestem audiofilem,a także zależy mi na nowym sprzęcie. Myślę nad kolumnami i wzmacniaczu, lecz kolumny pozamiatają w tym pokoju. W telewizorze mam wyjście optyczne, które chciałbym wykorzystać. Obecnie myślę nad:
Pioneer HTP-073
Edifier 2.1 S530D
Genius SW HF5.1 6000 tylko tu brak optyka.

Temat kina domowego Pioneera jest ciekawy, i powinnienem podłączyć i telewizior i komputer. Nie zależy mi na dvd. Max budżet to 1000zł~1100zł już z kablami itp. Będę bardzo wdzięczny za szczerą pomoc.

Testowałem jeszcze u mnie w pokoju głośniki Logitech z-906 i bas był piękny i soczysty. Fala miło się rozchodziła i niskie częstotliwości było czuć po nogach, lecz satelity trzeszczały, strasznie wykonane, oddałem je po 9 dniach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...