Skocz do zawartości

Odtwarzacz CD do 800 zł


Proximite

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ale 655 i 755AR sa lepsze. 755AR rozni sie od 655 tym ze ma CD-Text. Reszta to, to samo. Wszyskie te modele maja identyczne napedy i lasery KSS-213C wiec jak cos ma sie zepsuc to i w 755 czy 500AE zepsuje sie to samo. Chodz one sa tak proste ze nie ma co sie tam psuc. 655 i 755AR są na dobrych kościach BB PCM-1702, ktore sa bardzo podatne na wszelki tuning, gdzie w DCD-500AE dostajemy szajs.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot podobno będzie pasował od mojego wzmaka 520 ae...
Duża różnica jest w kolorach? Wzmacniacz mam Premium Silver

o i pojawił się w dobrej cenie DCD 500
http://allegro.pl/denon-dcd-500ae-i4005002948.html

Może coś wiecie na temat sprzedawcy? Ewentualnie widzicie coś dziwnego w aukcji? Jeśli wszystko ok to go biore.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Kupiłem dego denona dcd 500ae... i już są problemy. Odtworzył może z 2 cd bez problemu w całości... wczoraj wracam do domu i chce włączyć płytkę, a ta nagle ledwo się wczytuje... Wkładam inna i działa bez problemu.... To myslałem, że to przypadek z tym błędem. Dziś po pracy chce posłuchać muzyki, a on nie chce wczytać już żadnej. Po chwili łapie szybkie obroty i staje... Od czasu do czasu wczyta płytę, ale słychać czasem w tle jakieś trzaski... Czy możliwe, że spowodowane to jest nowym interkonektem (niby na logike, to nie ma żadnego znaczenia, ale kto wie, bo przestał działać po wymianie kabli). Niby widać, że był rozkręcany... Ma z tyłu naklejkę "plomba nie zrywać", ale widać że to sprzedający sam przykleił, bo na aukcji z allegro na zdjęciach jej nie ma. Czy mogę wymagać od sprzedającego wymiany/zwrotu pieniędzy? Proszę o ewentualne porady
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy mogę wymagać od sprzedającego wymiany/zwrotu pieniędzy? Proszę o ewentualne porady


Jeżeli sprzedający napisał, że odtwarzacz nie był otwierany (i tym samym naprawiany) i/lub jest sprawny a w rzeczywistości był otwierany i niesprawny to masz pełne prawo żądać zwrotu pieniędzy. Jeżeli sprzedający był firmą (sprawdź jego status na allegro lub opis aukcji) to masz prawo do odstąpienia od transakcji w ciągu 10 dni od otrzymania towaru (jeżeli to była oferta "kup teraz" a nie aukcja). Jeżeli sprzedający będzie twierdził, że nie grzebał a Ty będziesz miał uzasadnione wątpliwości, że grzebał w sprzęcie to możesz zawiadomić policję o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez sprzedającego (tylko sam nie rozkręcaj tego CD). Jeżeli kupowałeś przez allegro to oprócz zgłoszenia na policję możesz zgłosić sprawę na allegro w ramach Programu Ochrony Kupujących.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sam się nie zepsuł i z pewnością nie jest to wina interkonektów. Jedyne, co mi przychodzi na myśl, to że laser uległ zabrudzeniu. Masz płytę czyszczącą ? Spróbuj przeczyścić laser, może to tylko błahostka. Jak nie chcesz rozkręcać odtwarzacza, to najlepsza opcja. Jeżeli nie przyniesie to żadnego efektu, kontaktuj się ze sprzedającym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj poprawiony link:
http://allegro.pl/denon-dcd-500ae-i4005002948.html

Co do rozkręcenia i czyszczenia laseru to myślę, że bym sobie poradził z instrukcjami z grubsza... Płyty czyszczącej niestety nie mam. na razie czekam na odpowiedź sprzedającego, więc poczekam z ewentualnym czyszczeniem jeszcze troszkę, żeby nie było, że uszkodził się przez moją ingerencję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z linku wynika, że sprzedającym była osoba prywatna więc odpada zwrot w ciągu 10 dni. Pozostałe uwagi są aktualne. Jednak ciekawe co sprzedający Ci odpisze, ponieważ ma 189 dobrych opinii od kupujących, żadnej neutralnej i żadnej negatywnej. No i jeżeli sprzedający jest jedynie pośrednikiem (handlarz, lombard), to mógł nawet nie wiedzieć, że sprzęt nie jest sprawny, co oczywiście nie zmienia postaci rzeczy, że masz prawo zwrotu sprzętu o ile usterka występowała już wcześniej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki wszystkie oryginalne, niektóre odtwarzacze mają problemy z nagrywanymi R lub RW. W nowym odtwarzaczu Vincent, kilka piosenek też mi nie odtworzyło, bo były mikro ryski. Spróbuj może dmuchnąć denona sprężonym powietrzem, albo darmowo, trochę pociągnąć wąską ssawką od odkurzacza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko oryginalne płyty odtwarzałem. niby w specyfikacji ma napisane, że też odtwarza MP3. Postaram się nagrać jakąś płytę i sprawdzić, czy MP3 działa.

edit:

teraz mi się przypomniało, że towar prawdopodobnie pochodzi z niemiec, bo w środku był owinięty w germańskie gazety oraz list przewozowy z niemiec był.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

poczekam z ewentualnym czyszczeniem jeszcze troszkę, żeby nie było, że uszkodził się przez moją ingerencję.



Płytą czyszczącą raczej odtwarzacza nie uszkodzisz. A skoro facet ma na prawie 200 komentarzy 100 % pozytywnych, to chyba krętaczem nie jest. A wierz mi, wpadnie paproszek, laser złapie trochę kurzu i może mieć problemy z czytaniem płyt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o mechaniczne czyszczenie, bo płytki czyszczącej nie posiadam.

Panowie znalazłem płytę z MP3 i zdziwienie- nie działa. W specyfikacji jest wyrażnie napisane: Odtwarzanie nagrań MP3 i WMA

Czy jest taka możliwość, że ktoś uszkodzony sprowadził i powymieniał "bebechy" na jakiś shit i sprzedaje jako pełnowartościowy produkt?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, sprawa dziwna. Pisałeś, że wczoraj odtwarzacz działał, a dziś nie działa. Musi być jakaś przyczyna. Nie wierzę, że zepsuł się po prostu stojąc. Zrobisz jak chcesz. Ja zacząłbym od lasera. Jedź do tesco, kup płytę czyszczącą i będziesz wiedział coś więcej. Za płytę zapłacisz pewnie 10-15 zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co najdziwniejsze w całej sprawie na chwilę obecną działa bez problemu. Zastanawia mnie fakt jeszcze tych MP3. Nie korzystam z tego formatu, ale skoro jest to powinien działać. Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale nagrywam pliki MP3 jako dane na zwykłą CD i powinien ten odtwarzacz to ruszyć, tak? W aucie płyta działa bez problemu, a ten Denon jakby w ogóle jej nie widział. Zero jakiejkolwiek reakcji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...