Skocz do zawartości

Odtwarzacz CD do 800 zł


Proximite

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wszystko się zgadza, z tym że laser zaczął szwankować tuz po zmontowaniu i dopiero wtedy zacząłeś w nim kręcić. Jak z tego wynika Twoja niewielka ingerencja, nastąpiła po ustaniu pracy dopiero co nowego lasera. Tak też myślę, ze jakaś gwarancja wymiany egzemplarza powinna wchodzić w grę. A o tym, ze kręciłeś tam nie musisz pisać sprzedającemu. Nastąpiło to w konkretnym celu, a i tak nie dało pożądanego efektu. Skąd kupiłeś ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To fakt, dawno już tak nie było, właściwie zdarzało się niezmiernie rzadko.

Ale się zdarza - zazwyczaj seriami, co widać w tegorocznych zakupach wśród kolegów z naszego Forum bo rzeczywiście ostatnio pech prześladuje nowych użytkowników forum kupujących używany sprzęt.

Ale nie tylko nowych...
Ja też w tym roku miałem problem ze starym wzmacniaczem icon_sad.gif kupionym w celach kolekcjonerskich na allegro - poleciał jeden kanał, a ja czekam aż zabawka wróci do mnie z naprawy... Mimo wszystko nie ma to jak osobisty odbiór - albo rzetelny sprzedawca, który "pancernie" zapakuje towar.


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laser dostałem nowy od sprzedawcy odtwarzacza, wiec nie mam jak reklamować. Jeszcze pobawie sie nim i może ustawie idealnie, a jak nie to muszę zamówić kolejny.

edit:

Problem rozwiązany. Nie odtwarzał końcowych utworów, bo laser jest tandetnie wykonany i nie wysuwał się do samego końca. Musiałem podpiłować kawałek plastiku i teraz wysuwa się do samego końca.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...