Skocz do zawartości

Sluchawki do SE xperia x 10 mini pro


Recommended Posts

Witam.
Chciałbym zakupić dobrej klasy słuchawki do słuchania muzyki głównie w domu. Niestety nie posiadam dobrego źródła. To czym dysponuję to: wspomniany Sony Ericson x10 mini pro, laptop Lenovo Z60m z kartą zintegrowaną, wzmacniacz Technics(stary model, jeszcze kupiony w pewexie). Napisałem do telefonu, bo najczęściej z niego słucham muzy-głównie w domu ale też podczas biegania. I teraz do sedna: czy kupić same słuchawki?, czy słuchawki plus jakiś wzmacniacz słuchawkowy. Dużo szukałem po forach i zwróciłem uwagę na AKG K550, Brainwavz HMP. Słucham głównie muzyki elektronicznej (dużo trance) trochę rocka ale tez muzyki poważnej glównie organowej w prostych plikach mp3 128kb. Do tej pory mam Philipsy SHP5401, które dają niezły odsłuch i są nadal polecane na wielu forach(oczywiście w swojej klasie).Proszę o jakieś rady. pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E18 jest dwukrotnie droższy od E7-co ma takiego ta 18-stka, co przemawiałoby za wyborem tego właśnie urządzenia. Czytałem opisy obydwu, ale nie znam się na tym. Obydwa mogą służyć jako wzmacniacz podpięty do laptopa, więc różnica musi być gdzie indziej.
A co do słuchawek-czy to jest jedynie słuszny wybór?, czy jest jakaś alternatywa?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz z tymi słuchawkami.
Byłem w jednym z warszawskich sklepów muzycznych i miałem okazję przesłuchać te słuchawki i porównać z moimi dotychczas używanymi Philips SHP5401 i jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się że to żadna rewelacja.
Niby z jednej strony wyczuwa się więcej głębi, ale szału nie ma. Przekonałem się, że tak chwalone na forach muzycznych te dziesięciokrotnie tańsze Philipsy rzeczywiście są rewelacyjne pomimo tego że mają wątpliwy urok, cieniutki kabelek, wtyk wcale nie pozłacany i czasem trzeszczą elementy obudowy. Wiem, wiem-kwestia źródła, wzmocnienia, jakości nagrań itd. ale coś w tym musi być. Tak więc bez wydawania sporej gotówki z czystym sumieniem pozostaję przy starych słuchawkach, ewentualnie przesłucham z tym E18 i go zakupię, lub jakiś stacjonarny wzmacniacz w celu poprawy jakości odsłuchu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

romulus Czy słuchawki były wcześniej już używane w sklepie czy dostałeś świeże z pudełka? To dość istotna kwestia, bo pierwsze kilka godzin grania słuchawek to nie jest dobry czas na ich testowania i wyrabianie sobie o nich opinii.


Witam
Sprzedawca wyjmował je z pudełka -co nie wyklucza tego, że mogły wcześniej pracować
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...