Skocz do zawartości

Nagłośnienie salonu 27m


garrbus

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem nowy, Garrbus.

Chciałbym zakupić sprzęt grający do salonu. Próbowałem zgłębić temat czytając fora, ale ... nie ogarniam... za dużo możliwości, za mało wiedzy...

Proszę forumowiczów o pomoc w wyborze lub wskazanie kierunku.

Salon około 27m . kw. ( 6 m x 4,5 m )plan w załączniku.

Żródła : usb-mp3 , TV - kanały muzyczne , czasami obejrzę film w divx, serial na HBO w 5.1 , puszczę muzykę podczas domówki. CD , DVD - nie używam, więc odtwarzacz CD/DVD/BlueRAY - nie jest potrzebny a gdy będzie to dokupię. Nie planuję grać bardzo bardzo głośno - lubię sąsiadów.

Budżet 2500-3000zł na całość - głośniki 5.0 ( nie chcę tuby ).

Amplituner szary/srebrny lub biały a na końcu ... ewentualnie czarny.
Głośniki czarne ( przy telewizorze stojące na ziemi ; tylne wiszące na ścianie ).

Nigdy do tej pory nie wybierałem sprzętu, więc jeśli muszę dopracyzować cokolwiek w opisie proszę o wytyczne icon_smile.gif

Z górry dziękuję za pomoc.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
moim zdaniem optymalnym rozwiązaniembędzie zestaw, zbudowany na bazie amplitunera Onkyo TX-NR525 oraz zestawie kolumn Jamo S626 HCS lub Wharfedale Obsidian HCP Set. Zestaw taki prawidłowo nagłośni Twoje pomieszczenia, dając dynamiczny, efektowny dźwięk.
Zapraszam serdecznie na odsłuchy do naszego salonu, w przypadku pytań służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...