Skocz do zawartości

Onkyo TX-DS989 po konserwacji


miodzios

Recommended Posts

Witam,

Chciałem zakupić sobie amplituner do kina domowego aby dobrze grał też i w stereo. Wybór padł na Onkyo TX-DS989.
Mam ofertę na ten sprzęt niedaleko mnie i obecny własciciel jest pracownikiem serwisu onkyo i mówił, że odpowiednio konserwował sobie ten sprzęt i wymienił niektóre elementy na lepsze. Woła sobie za to 2900zł z miesięczną gwarancją lub może mi dać rok gwarancji za 3700zł.
Jest też oferta z zagranicy za 2300zł bez ingerencji.

Model ma już 13 lat. Czy taka konserwacja, jeśli wykonana prawidłowo jest warta dołożenie 600zł czy lepiej kupić "nieotwieranego" ?

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Skusiłem sie na takiego onkio tx ds989 z danii za 2500 złociszy i mam z nim problem że nie chce przyjmować cyfrowego sygnału przez żadne wejście optical i coaxial.Sprzedający zarzeka sie że sprzedawał sprawny amplituner icon_sad.gif.Znajomy odebrał mi go osobiście za granicą i teraz mam zonk bo tu w Łodzi oddawałem już do dwóch serwisów i żaden nie dał rady:-\.Pozostanie mi on teraz jako dodatkowy mebel za 2500 icon_sad.gif Wiecie może jak rozwiązać ten problem.
2900 to jeszcze nie tak dużo icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...