Skocz do zawartości

Zakup korzystnie cenowo box setu, czy znacie ten sklep? iolarSklep.pl


Waterman

Recommended Posts

Witam! Kilka dni temu szukałem Box Setu Led Zeppelin 40 years anniversary i znalazłem go w bardzo okazyjnej cenie pod linkiem: http://iolarsklep.pl/led-zeppelin-40-years...pan,id1902.html . Pieniądze wpłaciłem kilka dni temu i oczekuję na wysyłkę. Z zdjęć i opisu wszystko wygląda ok, kontakt znakomity. Cena bardzo korzystna. Na sklepie wiele fajnych winyli i innych korzystnych cenowo box setów. Co o nim myślicie? Czy ktokolwiek kupował tam? Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwiła by wysyłka trwająca 21 dni. Nie zdziwiłbym się jeśli to oznacza, że biorą towar od chińczyka bądź jakiegoś innego mieszkańca hong kongu, który ma lewy towar. W przypadku wszelakich podróbek iphone'ów na allegro czy samsungów o nazwach Sciphone itp. też czas wysyłki to 21 dni i napisane, że dostawa z hong kongu, jako że ten sklep oferuje dostawę praktycznie na cały świat, to jest to trochę podejrzane.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli chodzi o mnie to myślę, że skoro pieniądze wpłaciłeś "kilka dni temu" i dopiero oczekujesz na wysyłkę to sklep z Twojego linku zaraz pójdzie z torbami. Podstawą bowiem każdego biznesu internetowego jest szybka dostawa towaru do zniecierpliwionego klienta. icon_twisted.gif



Raz zdarzyło mi się zamówić CD w polskim sklepie internetowym i czekałem na nią bite 9 miesięcy. Z ta różnicą, że zapłaciłem dopiero przy odbiorze. Sklep istnieje do dziś i chyba ma się dobrze.

Możliwe, że kompletują większe zbiorcze zamówienie, stąd dłuższy czas oczekiwania. Według opisu set pochodzi z Japonii. Azjaci ogólnie nie palą się do super szybkiej realizacji, większość ustala czas dostawy na minimum 2 tygodnie, w moim przypadku tylko raz miałem przyjemność czekać "tylko" 10 dni.

A poza tym - nie wiem czy zauważyłeś - siedziba sklepu jest na Litwie, w Wilnie.








Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...