Skocz do zawartości

wkładka i przedwzmacniacz do pro-ject


Recommended Posts

Witam wszystkich
od niedawna jestem posiadaczem xtension 10 do którego szukam wkładki i przedwzmacniacza. Mam problem bo o ile przedwzmacniacz mogę wypożyczyć o tyle wkładkę murze kupić w ciemno a to trochę bez sensu,
macie jakiś pomysł wybrał bym z 2 -3 wkładki i spróbował gdzieś posłuchać.
dalsza cześć toru to Ayon i Dynaudio

i jeszcze na koniec taka zagadka icon_smile.gif

http://aukro.cz/tesla-nc-470-nad-velice-za...3988829637.html

na tej aukcji jest tyłem pre gdzieś go kiedyś słuchałem i w stosunku jakość cena wypadło rewelacyjnie ale nie pamiętam nazwy czy ktoś go rozpoznaje??

z góry dzięki za rozmowę
pozdrawiam
Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeehh icon_smile.gif
dzięki za info
Myślałem jednak o czymś bardziej przyziemnym icon_smile.gif te wkładki kosztuje więcej niż gramofon icon_smile.gif
jeśli chodzi o ortofona to myslalem raczej o VIVO ostatecznie RONDO, jeśli SUMIKO to BLACKBIRD (chociaż z ta ostatnia ponoć będzie u mnie za jasno i nie warto, taka rada sprzedawcy)

to mój początek wiec myślałem o raczej niższym budżecie a w miarę rozrastania sie płytoteki o czymś lepszym (chyba ze to zly tok myślenia?)
zastanawiałem sie nad goldringami 2500, 1042, Legacy no i o wspominanym w niemalże każdym teście gramofonu denonie 103R

co do pre to jak na razie jedyna propozycja jest Pro-Ject Phono Box rs bo taki byl na sklepie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...