Skocz do zawartości

kino domowe z dobrą muzyką


bibi

Recommended Posts

DENON AVR-X1000 + DBT1713 + KOLUMNY PURE ACOUSTICS AV799 - 3300,00 ZŁ czy DENON AVR-X500 + DBT-1713UD + HARMAN KARDON HKTS 9 BQ -3470,00 zł?
Mam salon ok.30m2 i ok 3500 zł do wydania. Więcej słucham niż oglądam ale z rodzina raczej ogląda niż słucha.
A może coś innego? Generalnie chcę zeby amplituner i odtwarzacz były oddzielnie.
Proszę Forumowiczów o pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch bez dwóch zdań zestaw numer jeden. Pytanie czy to na pewno musi być zestaw kina? Zestaw stereo zagra ogólnie lepiej jeśli chodzi o jakość, a tracisz tylko efekty przestrzenne z tyłu. Moim zdaniem warte rozważenia, szczególnie że w większości pomieszczeń nie ma miejsca na dobre ustawienie stereo, a co dopiero kina...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Szkoda tylko, że na takim rozmydlaniu traci autor wątku. Przecież wystarczyło napisać pw.


Pablo1964 myślę jednak, że zarówno autor wątku jak i pozostali czytelnicy więcej by stracili gdyby nie mieli możliwości zapoznania się z cennymi spostrzeżeniami doświadczonego audiofila jakim jest pacio94. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jeżeli na pierwszym planie będzie muzyka, to w szczególności warto zastanowić się nad zestawem stereo. A czy bierzesz pod uwagę kupno sprzętu z drugiej ręki, czy tylko nowy, bo nie zauważyłem nic na ten temat w Twoich postach.
Jeżeli jeszcze nie zdecydowałaś się i przede wszystkim nie dokonałaś zakupu, to warto przeanalizować tą kwestię. Polecam przeczytać to :
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043839.html
[ Audio, co kupić - Stereo czy kino domowe? ]

I nie spiesz się z kupnem, pośpiech to akurat w takich sprawach najgorszy doradca.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Autor-ka nie kupiła i zaglada do tematu...szkoda tylko że posty bywają nie na temat 😟. Nie myśle o stereo bo za brak efektów z tylu mi się dostanie... i jednak denon tylko z tymi kolumnami mam kłopot....


Masz kawał pomieszczenia do nagłośnienia więc przydadzą się mocniejsze kolumny minimum JBL LOFT 50 5,0, do tego ampli , nie trzeba nie wiadomo czego są łatwe do wysterowania Harman AVR151/161, blu typu 1713 nie kupuj, drogie i w/g mnie szkoda na ten format kasy zaraz bedzie coś nowszego więc styknie taki za kilka stówek od Panasa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...