Skocz do zawartości

Stare monitory Philips rh443


vibovit

Recommended Posts

Cieszę się, że jesteś zadowolony. A, zę zawsze można lepiej to wiadomo. Jeśli najdzie Cię kiedyś chęć zmian odezwij się.
Jesteś w mniejszości tych, którzy napisali coś po skompletowaniu zestawu, po tym jak ktoś im poradził na forum. To miłe.
Niektórzy znów piszą na forum gdy potrzebują kolejnej porady. Do tego czasu nie pamiętają o nas. Na zasadzie: "Murzyn zrobił swoje, murzyn morze odejść". Miałem nawet swego czasu w swojej sygnaturze przewrotny, ironiczny wierszyk na ten temat.

Jestem tu po to by Ci służyć
i chcę Cię zadowolić panie
a gdy już spełnię swoją rolę
wyłącz mi proszę zasilanie

Jeśli tu wrócisz znów po latach
kopnij me truchło zardzewiałe
abym gotowy był do znoju
i szybko pomógł wzmacniacz znaleźć.

Pozdrawiam serdecznie i miłego słuchania. A odezwij się czasem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Powinieneś mieć gniazda rca (AUDIO OUT) i to będzie najlepszy sposób podania sygnału na wzmacniacz. Możesz także podłączyć przez wyjście słuchawkowe, ale pierwszy sposób jest korzystniejszy, gdyż nie wymaga ciągłego korzystania z systemu, podczas oglądania telewizji. Jak podłączysz przez wyjście słuchawkowe, dochodzi jeszcze zmiana głośności w odbiorniku względem wzmacniacza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Panowie, dziękuję za dotychczasową pomoc. Temat odświeżam, bo chciałbym poszerzyć zestaw a nie chcę produkować zbędnych tematów.
Otóż mój opisany wyżej zestaw wzmacniacz + DCD chcę zmodyfikować o amplituner. Za waszą poradą kupiłem wzmaniacz solo bez ampli z założeniem, że jeśli zechcę słuchać radia to dokupię go osobno. No i właśnie nadszedł ten czas. Moje pytanie więc: czy da się to znaleźć w wersji samego amplitunera i ewentualnie jakim kodem jest to u Denona oznaczone (DRA?) I jak zwykle na czym zawiesić oko a czego się wystrzegać.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Otóż mój opisany wyżej zestaw wzmacniacz + DCD chcę zmodyfikować o amplituner. Za waszą poradą kupiłem wzmaniacz solo bez ampli z założeniem, że jeśli zechcę słuchać radia to dokupię go osobno.


Więc raczej chcesz sam TUNER -radio, skoro masz już wzmacniacz, bo amplituner to wzmacniacz( amplifier) z radiem (tunerem) już w jednej obudowie (amplituner) icon_biggrin.gif . Wystarczy wpisać w aukcję tuner lub radio Denon i pojawią się , a oznaczenie tunera denona to "TU". http://allegro.pl/denon-tu-380rd-tuner-gwa...4688849008.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...