Skocz do zawartości

Kolumny Yamaha NS-50F, NS-F150, NS-555


Celdur

Recommended Posts

Już mi się przypomniała Twoja historia icon_idea.gif. A widzisz, uprzedzałem Cię nie tylko ja, by ich nie brać i padały konkretne propozycje kolumn z tego co pamiętam.
Posłuchaj, a może sprzedaj te Poltony za ile by nie poszły. Bo i tak po cholerę Ci one jak kupisz drugą parę kolumn. a wtedy dołożysz to co za nie dostaniesz do lepszych kolumn.
Nie pamiętam co dokładnie Ci proponowaliśmy wtedy, były chyba Cantony Fonum 601 i rożne inne.
Tym razem proponowałbym Ci kupić Dali 350. Większych Ci nie trzeba do 18 m2, te będą w sam raz, a różnica w brzmieniu będzie kolosalna.


I nie myśl o tych tytułowych Yamahach. Znam te kolumny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celdur, jak przejrzysz swój stary temat (dotyczył dokładnie tego samego), to znajdziesz tam wiele propozycji kolumn. I dodatkowo uważam, że nie ma sensu ograniczać się finansowo do podłogówek za 600 zł. Pisałeś wcześniej, że chcesz wydać 600-800 zł. Znów obniżasz budżet.
Jak masz tak kupować, to zbieraj kasę, sprzedaj Poltony i szukaj kolumn, jak będziesz miał 1000 zł.
Pamiętam że wtedy znalazłem Ci Cantony Fonum 601 za ok. 600 zł i nie kupiłeś ich. Może znajdziesz coś tej marki w podobnej cenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...