Skocz do zawartości

SOUNDBAR


marexxx

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Nie porównujmy LG do B&W czy Monitor Audio, proszę...



wiem, różni się ceną. Ale jak wiadomo wysoka cena nie jest tylko i wyłącznie gwarantem jakości dzwięku. Tak samo jak nie jest gwarantem jakości sama marka. Doskonale wiemy, że są bardziej lub mniej udane kontrukcje, a wiele mniejszych firm wchodzi w wyższą półkę, tak samo jak wiele zasłużonych firm obniża jakość by sprzedać więcej za przystępną cenę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Nie porównujmy LG do B&W czy Monitor Audio, proszę...



wiem, różni się ceną. Ale jak wiadomo wysoka cena nie jest tylko i wyłącznie gwarantem jakości dzwięku. Tak samo jak nie jest gwarantem jakości sama marka. Doskonale wiemy, że są bardziej lub mniej udane kontrukcje, a wiele mniejszych firm wchodzi w wyższą półkę, tak samo jak wiele zasłużonych firm obniża jakość by sprzedać więcej za przystępną cenę.



Wybór historii B&W, Monitor Audio wyrobiło sobie świetna renomę co widać w opiniach i testach. Dodatkowo są dla B&W i Monitor Audio nagrody Eisa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

wiem, różni się ceną. Ale jak wiadomo wysoka cena nie jest tylko i wyłącznie gwarantem jakości dzwięku. Tak samo jak nie jest gwarantem jakości sama marka. Doskonale wiemy, że są bardziej lub mniej udane kontrukcje, a wiele mniejszych firm wchodzi w wyższą półkę, tak samo jak wiele zasłużonych firm obniża jakość by sprzedać więcej za przystępną cenę.


Co to ma do rzeczy? Czy te produkty uznanych marek to buble? Chyba nie. Czy LG jest małą firmą, której się zdarzył wyśmienity model? Też raczej nie. Oni mają po prostu inną grupę docelową i dlatego napisałem tak, a nie inaczej, tyle w temacie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis poszedłem na... odsłuch icon_biggrin.gif
posłuchałem Yamaha YSP-5100 oraz B&W Panorama2.
Ciezki wybor.. Yamaha roztacza swoim dzwiekiem niczym deszcz... duzo tego dzwieku ze szczegółami... tak jakby kilka warstw dzwieku biegło do słuchacza, natomiast B&W jest niczym śnieg... icon_smile.gif mniej roztacza ale bardziej dobitnie wraz z wiekszym basem niz w Yamaha...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomyśl coś z seri BDS od Harman Kardon . Masz od 2.1 , 3.1 do 5.1 .
Jeżeli dysponujesz już tą kasą zainteresowałbym się serią 877 , jest chyba teraz w dobrej cenie .
Odpuść sobie sounbary , 2 kable na tyły jakoś upchniesz pod dywanem , listwą .

Ale wybór należy do Ciebie . Miałem przez tydzień Ysp 4100 , od tej pory nie chcę słyszeć i widzieć sounbary icon_smile.gif

Jeżeli chcesz poprawić dźwięk z TV to może wystarczy Onkyo LS 3100 za 1500zł icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

prawie nikt stad nikt stad pewnie nie mial tego sprzetu o ktorym pisalem, tylko spekulacje. Wiec opieram sie tez na czasopismach bo tam słuchli i recenzjowali


Może miał, może nie , a może słuchał na pokazach czy w salonie. Może miał poprzedni model -firmy wydają ciągle nowsze modele wczoraj był x75, dziś jest x77 i różni się niewiele wnoszącą diodą, czy napisem. Na pewno zdajesz sobie sprawę że przy ok. setce producentów kolumn, wzmacniaczy, odtwarzaczy, kabli i ok.15 modelach każdej z nich posiadanie wszystkiego jest absurdem, jak również przesłuchanie tego w każdej konfiguracji.
Jeśli kupujesz periodyki audio czy inne od kilku lat, to wiara absolutna że wszystko było przetestowane tak jak jest napisane jest dziwna. Są mniej lub bardziej rzetelne, mniej lub bardziej napisane przez redaktora, albo producenta/dystybutora .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...