Skocz do zawartości

SOUNDBAR


marexxx

Recommended Posts

Centralny jest ok, ale do niego na przód dwa CM5, a na tył może być para tych efektowych DS3, sub też ok. To będzie naprawdę bardzo dobre kino, tylko potrzebujesz jeszcze solidnego amplitunera, żeby nie odstawał jakością. To się robią naprawdę spore pieniądze, sumarycznie lądujesz gdzieś w okolicach 20 000zł...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

taki mój plan ale na początek mozna zrobic sub ten http://audioklan.com.pl/index.php?site=lis...p;action=detail
i 5 lub 7 tych http://www.tophifi.pl/index.php?site=list&...p;action=detail a potem bede doładał tak jak pisalem wczesniej.

jaki amplituner do m-1 i tegu sub? NAD T-748 moze byc? czy cos tanszego i rownie dobrego?

czy te m-1 i sub bedzie gralo lepiej nie panorama 2?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak grają te M-1, ja bym w to nie szedł. Jak kupisz serię CM to i stereo będziesz miał w super jakości, a te M-1 to typowo kinowe konstrukcje.

Co do amplitunera to opcji masz bardzo dużo, warty uwagi jest na pewno Arcam AVR380, albo wyższy model AVR450. NAD też niczego sobie, ale moim zdaniem raczej model T757, poza tym jest jeszcze cała gama od japońskich producentów: Denon, Marantz, Onkyo, Yamaha, no i amerykański Harman/Kardon. Jak nie posłuchasz to możesz sobie równie dobrze wylosować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. jeszcze nie wiem czy zaczne od cm glosnikow czy od m-1. jezeli bym zacząl od m-1 zakladajac taki scenariusz to bym chcial ich miec 7 za jakis czas gora 2, 3 miesiace dojda cm i co wtedy? chcialbym je podlaczyc do amplitunera a on ma tylko 7 wyjsc plus sub jest jakies urzadzenie co trzeba dokupic? bo z niczego nie chce zrezygnowac a potem jeszcze efektowne kupie i centralny... a w amplitunerze nie ma tyle gniazd (no i mocy ) aby to wszystko pomiescic. co wtedy ? to wtedy jakas koncowke mocy sie kupuje czy jakies inne urzadzenie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

ok. jeszcze nie wiem czy zaczne od cm glosnikow chcialbym je podlaczyc do amplitunera a on ma tylko 7 wyjsc plus sub jest jakies urzadzenie co trzeba dokupic?


Bez problemu kupisz amplituner 9.2 np. Pioneer SC-LX76, tylko trzeba mieć odpowiednie pomieszczenie, aby to miało sens.



Jak pisałem wcześniej mam 15 m2, wiec jest sens tyle głośników? Czy uprościć do cm1 i sub i m-1?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie wchodziły w grę żadne kable , a teraz szukasz więcej kanałów do 15 m2 icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ???
Czy w ogóle słuchałeś coś ze stajni B&W ? Znasz charakter ich brzmienia ? Czy tylko opinie z kolorowych gazetek icon_smile.gif
Widzę , że masz fundusze , rusz szanowną ... do salonu i tylko odsluch pokaże Tobie faworyta .


słucham rady skoro doswiadczone osoby uwazaja ze prawie kazdy system kina jest lepszy od soundbara to musze sie przelamac i zmienic zdanie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Nie wchodziły w grę żadne kable , a teraz szukasz więcej kanałów do 15 m2 icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ???
Czy w ogóle słuchałeś coś ze stajni B&W ? Znasz charakter ich brzmienia ? Czy tylko opinie z kolorowych gazetek icon_smile.gif
Widzę , że masz fundusze , rusz szanowną ... do salonu i tylko odsluch pokaże Tobie faworyta .


słucham rady skoro doswiadczone osoby uwazaja ze prawie kazdy system kina jest lepszy od soundbara to musze sie przelamac i zmienic zdanie



nie jest. W odpowiednich pomieszczeniach, przy odpowiednich zastosowaniach daje na prawdę fajne efekty. I zajmuje mniej miejsca niż 5.1 czy 7.1. Za to można postawić ładnego kwiatka w kącie. icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powoli konczyć ten temat ponieważ wypłata.... tuz tuz...

wiec ostateczne pytanie mam panowie...


co polecacie i DLACZEGO (z uzasadnieniem prosze)

głosniki b&w m-1 (nie biorac pod uwage amplitunera)


czy


soundbar Panorama 2



chodzi o sam dzwiek

bardzo prosze wszystki o swobodne wypowiedzenie.
Dziekuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_smile.gif
odkrylem pewna rzecz... niezbyt przyjemna. moj tv nie uznaje formatu dts. po wlaczeniu pen driva do tv jest info nieobslugiwany format dzwieku, i faktycznie w instrukcji nie ma napisane ze obsluguje dts
slyszalem o czyms takim jak kieszen multimedialna. dobre to urzadzenie w zastosowaniu? czy lepiej blue ray?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

icon_smile.gif
odkrylem pewna rzecz... niezbyt przyjemna. moj tv nie uznaje formatu dts. po wlaczeniu pen driva do tv jest info nieobslugiwany format dzwieku, i faktycznie w instrukcji nie ma napisane ze obsluguje dts
slyszalem o czyms takim jak kieszen multimedialna. dobre to urzadzenie w zastosowaniu? czy lepiej blue ray?



żey odtwarzać dts musisz mieć odpowiedni sprzęt. Przeważnie do tego służy kino domowe. Potrzebne jest coś co odczyta skompresowany tym sposobem dzwięk. Tak samo posiadacze samego DVD są pozbawieni dzwięku DTS.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...