Skocz do zawartości

Nagłośnienie salonu 15m


tomek85

Recommended Posts

Witam,

Jak w poprzednim wątku Garrbusa chciałem prosić o pomoc w doborze sprzętu. Salon ma 15m2 zgodnie z załączonym obrazkiem. Niestety pogubiłem się już w tych sprzętach i kompletnie nie wiem co wybrać.

Źródło: muzyka mp3 (rock, pop) 60% + TV filmy mkv 40%

Budżet: 2000-3000zł

Większość muzyki mam na laptopie (mp3) i jeśli jest taka opcja chciałabym mieć możliwość bezkablowego (wifi?) przekazywania muzyki do wzmacniacza/amplitunera?

Z góry dzięki za wskazówki

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj,
jeśli pozostałbyś przy systemie stereofonicznym, to w Twoim pomieszczeniuu moim zdaniem najlepiej sprawdzi się Marantz MCR-510 połączony z kolumnami Pylon Audio Pearl 20. Uzyskasz bardzo dobre brzmienie stereo oraz pełną finkcjonalność sieciową.
W przypadku kina domowego namawiałbym Cię na zakup na początku amplitunera wielokanałowego (wybierałbym pomiędzy Denon AVR-X1000 a Onkyo TX-NR525) oraz dobrych dwóch kolumn. Także pozostałbym przy Pylon Audio Pearl 20 lub najnowszy, potężniejszy model Pylon Audio Pearl 25. W przyszłości dokupisz sobie pozostałe elementy zestawu.

Przyjrzyj się mojej propozycji, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą,
zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy

Cytat

Witam,

Jak w poprzednim wątku Garrbusa chciałem prosić o pomoc w doborze sprzętu. Salon ma 15m2 zgodnie z załączonym obrazkiem. Niestety pogubiłem się już w tych sprzętach i kompletnie nie wiem co wybrać.

Źródło: muzyka mp3 (rock, pop) 60% + TV filmy mkv 40%

Budżet: 2000-3000zł

Większość muzyki mam na laptopie (mp3) i jeśli jest taka opcja chciałabym mieć możliwość bezkablowego (wifi?) przekazywania muzyki do wzmacniacza/amplitunera?

Z góry dzięki za wskazówki

[attachment=4468:pokoj.jpg]


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...