Skocz do zawartości

Blu ray


jarekbor

Recommended Posts

Witaj,
zwróć uwagę na moim zdaniem bardzo dobry odtwarzacz Asus o!Play BDS-700. To urządzenie, oferujące bardzo wysoką jakość obrazu oraz dźwięku z pełną gamą funkcji sieciowych, działających także po WiFi.

Zapraszam serdecznie na pokaz urządzenia do naszego salonu, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
A co pan sądzi o takim odtwarzaczu Pioneer BDP-160-S. Ponieważ jestem nieobyty w sprawach kina domowego:-) czy ma znaczenie to, że odtwarzacz posiada dwa czy jedno wejście HDMI? Mam zamiar kupić do tego amplituner Onkyo TX-NR626.
Polecano mi także odtwarzacze LG, argumentując to tym, że czytają wiele formatów.
Pozdrawiam
Jarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Polecano mi także odtwarzacze LG, argumentując to tym, że czytają wiele formatów."

no sprzęt jest ok. Sam używam DVD LG i jestem zadowolony. Nie zauważyłem jakis wad jeśli chodzi o niemożność odtworzenia czegokolwiek. W przypadku Bluraya zapewne będzie jeszcze lepiej. A jaki masz budżet?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cytat

daj sobie spokój z producentami typu LG, Samsung itp. to według mnie szprzęt na marnych podzespołach jednym słowem masówa
ja mam ASUSA BDS-700 i jestem zadowolony.
Sprzęt na porządnych komponentach z możliwośćią odtwarzania wielu formatów video i z masą fajnych funkcji.



przecież Asus to ta sama kategoria sprzętu. Jakoś nie słyszałem by Asus specjalizował się w blurayach.

Cytat

Jak wyżej koreańczyki to masówka robiona w dużej mierze pod księgowych i ilość.



Jakby nie patrzeć to "LG Group – południowokoreańskie przedsiębiorstwo działające w branży elektronicznej,"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Budżet do 800 zł, spodobał mi się Pioneer BDP-160-S


BDP 150/160 ma dobry tor audio, jak na odtwarzacz wielo-formatowy, przy odtwarzaczach lg, samsung będzie gorzej. Zresztą to sprzęt lepszej klasy, solidniej wykonany, niż masowo obecne nawet w marketach plastikowe koreańskie odtwarzacze, tym firmom zostawmy produkcję niezłych tv .

Cytat

Jakby nie patrzeć to "LG Group – południowokoreańskie przedsiębiorstwo działające w branży elektronicznej,"


endr nie chciałbyś usłyszeć jak gra radio samochodowe lg, czy miniwieża lg w porównaniu z podobnie cenową konkurencją - nie można brać się za produkcję wszystkiego, bo wynik jest zazwyczaj kiepski .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaufam zwolennikom Asus o'play 700 blu ray. Do jutra mam Harman Kardon BDT30 i powiem że jesli chodzi o obraz i dźwięk w kinie to jest bardzo dobry, aby nie powiedzieć genialny. Ma jedną bardzo dużą wadę odtwarzanie dysków zewnętrznych jest praktycznie nie możliwe i tu zwracam, uwagę, bo jesli chcesz ogulnie odtwarzać fimy, muzykę z dysków zewnętrznych to odtwarzacz musi mieć obsługę formatów dyskowych NTSF, EXFAT. Jesli tak jak Harman Kardon ma tylko obsługiwany format FAT32 to praktycznie jesteś uziemiony do pojemności 32 giga dysków zewnętrznych i plików nie większych niż 4 giga. Asus o'play 700 blu ray obsługuje wszystkie formaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BDS-700 jest naprawdę dobrym sprzętem: pozłacane gniazda, mnogość kodeków, dobre przetworniki, obsługa dużych dysków zewnętrznych, radio internetowe, dwa gniazda USB.
Nie mówię jednak, że ma same zalety.
Zdarza mu się np zawiesić przy poruszaniu po menu albo przy odpalaniu płytki, ale i tak kupiłbym go drugi raz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...