Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Zagond

Słuchawki do Samsunga Galaxy S2.

Recommended Posts

Witam, planuję zakupić słuchawki dokanałowe do Samsunga Galaxy S2 w granicach 100zł, z oryginalnych zrezygnowałem.
Z muzyki słucham w sumie wszystkiego co w ucho wpadnie (dubstep, reggae, rap, rock, czasami muzykę klasyczną).
Ważne jest, żeby dobrze i dość głośno grały (głęboki bas, czysty dźwięk i wyraźny wokal).
Na słuchawkach się nie znam, dlatego piszę z prośbą o doradzenie mi jakiś przyzwoicie grających.
Pzdr icon_wink.gif

Porównywalnie mniej więcej cenowo z Brainwavz Beta znalazłem kilka innych modeli w podobnej cenie.
1. Brainwavz M1
2. Brainwavz M5
3. Brainwavz R1

Co o nich sądzicie ?

Jeśli to zły dział, to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
Nawiązując do Branwavz Beta, z tego co czytałem, to kabel idzie do góry, wolałbym, żeby szedł na dół icon_neutral.gif

Mi aż tak bardzo to nie przeszkadza, możesz tutaj pisać icon_wink.gif. Zaproponowałem Ci zapytać w tamtym dziale, bo tam jest więcej osób mających wiedzę na ten temat. Ja się na słuchawkach za bardzo nie znam, choć w cenie do 100 zł, pewnie kupiłbym te Beta (odpowiada mi opis charakterystyki ich brzmienia).
Pozostałe, jak dla mnie różnią się wyglądem i jakością wykonania, co widać i zapewne kształtuje też zależnie od modelu, wzrost ich ceny.

Czytałem Recenzję (Klik)na temat słuchawek Philips SHE3590.
Ich cena nie przekracza 50zł, a grają podobno nadzwyczaj dobrze.
Co możesz o nich powiedzieć ? Wydają się być atrakcyjną ofertą, jeszcze w tej cenie.
Jeśli chodzi o betę, to bardzo przeszkadza mi w nich to, że kabel idzie do góry icon_neutral.gif .

Z tym kablem chodzi mi o wygodę.
Na przykład w zimie, mając na sobie czapkę musiałbym ją zdjąć, żeby przewlec kabel za ucho, a w słuchawkach z kablem do dołu nie ma tego problemu. icon_smile.gif

NuForce NE-600X będą dość uniwersalne, żeby bas nie był płytki, a wokal znikomy? Wyczytałem na ich temat, że ten model ma basową i gęstą charakterystykę grania.

Wiesz co ? Jest tutaj na Forum taki Kolega, który ma sporą wiedzę na temat słuchawek. Jest to Homzik. Napisz do niego na PW i poproś o opinię, pomoc, inne propozycje...

Poza tym, że mają więcej basu są uniwersalne do gatunków muzyki ? Jeśli tak, oznacza to, że lepiej grają od ProAlpha?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować