Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!
Posiadam radio samochodowe - blaupunkt san diego mp27 i mam problem z odtwarzaniem płyt.
Próbowałem nagrywać płyty w programie nero jako audio oraz plik z danymi mp3 ,ale po włożeniu płyty radio czyta i wyskakuje CD ERROR.
Później próbowałem nagrać w programie CD Burner XP również audio i z danymi mp3 i ani ta ani ta nie działa.To samo czyta długo i CD ERROR.
Nagrywałem na płytę CD-R w instrukcji od radia piszę ,że można na CD-R i CD-RW.
Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić ?
Z góry dziękuję i pozdrawiam;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy problem występował wcześniej, czy odtwarzacz teraz przestał pracować ? U mnie na przykład, problem ten wystąpił kilka razy, ale było to zimą. Widocznie auto było nierozgrzane, bo po chwili wszystko wróciło do normy. Ostatnim razem, kiedy nie chciał czytać ścieżek, wrzuciłem płytę czyszczącą i pomogło od ręki. Może tego spróbuj.
No właśnie, a tylko na nagrywanych występuje ten problem ? Nic o tym nie napisałeś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nagrane płyty odtwarza np. Twoje dvd, czy CD ( mam na myśli że nic nie przestawiłeś w programach do nagrywania), to może być koniec lasera . Miałem dwa blauki, grał przyjemnie i dobrze, do czasu, raz wymienili na gwarancji po 5 mscach ( nie opłaca się naprawiać lasera ) na chyba ten model, a nowy właściciel auta po 4 latach wspominał że gra już tylko radio icon_smile.gif.
Ale przeczyścić nie zaszkodzi .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,ze tak późno. Otóż udało mi się odczytać oryginalną płytę z kolędami icon_biggrin.gif i zaczęła działać ,ale jak zmieniłem na track 2 to już się zatrzymała.
Później włożyłem nagraną płytę i wczytało także ,ale strasznie "charczało,szum,itp" i ledwo było słychać pisenkę.
Radio było już w aucie jak kupiłem ,ale to od znajomego i jemu płyty czytało.Więc chyba będzie trzeba wymienić radio ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...