Skocz do zawartości

Amplituner, końcówki mocy do 1500zl/szt


bienios

Recommended Posts

Cześć, Tak jak w temacie, chciałbym abyście mi pomogli dobrać amplituner i 2 koncówki mocy by zrobić bi-amping. Mam juz kolumny JBL L890 Studio. Podkreślę, że przebywam w Stanach Zj., ale będę chciał cały sprzęt sprowadzić do Polski. Przekonany jestem, że tu jest trochę tańsza elektronika. Nie zamierzam także długo czekać ponieważ chciałbym już posłuchać muzyki z dobrego sprzętu. Muzyka jaką słucham to POP, HIP-HOP sporadycznie Rock. Myślę, że będę chciał w przyszłości rozbudować sprzęt np dołożyć Odtwarzacz CD lub PHONO. I teraz tak, moim priorytetem jest amplituner, który będzie posiadał LAN z DLNA 1.5 aby mógł odtwarzać pliki .flac, wiadomo również wyjście PRE-OUT do następnych wzmacniaczy i wyjście ZONE2 lub HDMI abym mógł słuchać muzyki z TV. Znalazłem amplituner z ONKYO TX-8050 spełniający kryteria z dobrą ceną i końcówki ONKYO A-9050 lub M-5010 (nie wiem, który nadaje się) co o tym myślicie? Ew. proszę o fachową poradę icon_wink.gif Dzięki

P.S Poniżej linki do strony ONKYO z wzmacniaczami, które podałem

ONKYO TX-8050
http://www.onkyousa.com/Products/model.php...ource=prodClass

ONKYO A-9050
http://www.onkyousa.com/Products/model.php...ource=prodClass

ONKYO M-5010
http://www.onkyousa.com/Products/model.php...ource=prodClass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r czyli masz na myśli jeden receiver? Szczerze powiem, ze mam juz zamowiony od harman cardon HK3770 ale caly czas zmieniaja date dostarczenia od marca , a teraz do maja.. zreszta wielkiej mozliwosci rozbudowy w przyszlosci nie mam na co liczyc z nim. Dlatego go odmowię jak tylko dotrze bo nie bede tyle czekal...

pacio94 za starym sprzętem nie rozgladałem się, ale myslałem o jakimś sprzecie ze wskazówkami. A Ty co masz na myśli?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączysz DACa (Emotiva) z komputerem przez USB i dalej DACa ze wzmacniaczem standardowo 2RCA (cinch).

Oczywiście możesz zastąpić NADa nowym wzmacniaczem, pamiętaj tylko, że po prostu otrzymasz gorszą jakość dźwięku. NAD jako nowy kosztował 700$, więc ta oferta z eBay'a, którą Ci podałem, wydaje się być bardzo atrakcyjną.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie... Kupuję ONKYO TX8050 i chce zeby był uzywany tylko jako w pewnym stopniu źródło chcę zrobić z niego przedwzmacniacz, a za końcówkę posłuzy mi NAD C 275 Grafit lub NAD C 356DAC i to do któregoś z nich podłączyłbym kolumny z PRE-OUT amplitunera podłączyłbym do MAIN-IN wzmacniacza. Wydaję mi się, że lepszy będzie ten drugi wzmanciacz NAD C 356DAC.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...