Skocz do zawartości

Zestaw gramofonowy do 2500zł.


Recommended Posts

Aaaa, już rozumiem, gapa ze mnie icon_redface.gif. Chodzi Ci o headshell, tzw. koszyczek, tak Pioneer. Ale to lepiej, masz trochę lepszy niż standardowy.
Wkładka podstawowy model, ale nie najgorsza. Na początek przygody z gramofonem, lepszej nie trzeba.
http://sklep.rms.pl/audio-technica-at-91-b...dka-gramofonowa
[ Audio-Technica AT-91 ]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. No to klikam kup teraz i mamy gramofon z głowy. Nie ukrywam, że sie bardzo ciesze, bo nie dość, że znalazłem w ostatniej chwili przed kupnem tańszy, to jeszcze bliżej domu niż tamten.
Jako, że w sprawie reszty zestawu będzie dyskusja w innym dziale, pragnę ci bardzo podziękować za pomoc. Bez niej wydałbym więcej, za pewnie gorszy sprzęt. Wielkie dzieki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłem pomóc icon_wink.gif. Dużo zaoszczędzisz, a gramofon wygląda bardzo dobrze. Sprzedający na ponad 700 sprzedanych przedmiotów, 100% pozytywnych komentarzy. To o czymś świadczy. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu. W tej cenie super. Oczywiście mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami, jak sprzęt dotrze do Ciebie. Foty mile widziane. Do zobaczenia w dziale stereo.

P.S. Budżet na kolumny i wzmacniacz, chyba znacznie wzrósł icon_biggrin.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...