Skocz do zawartości

Czy to dobra Wieża??


Przemek1991

Recommended Posts

Witam was icon_smile.gif, zastanawiam sie nad wieża Kenwood zaprezentowanej na obrazku poniżej icon_smile.gif, ciekawy wyglad niezłe kolumny lecz nie wiem nic na temat parametrów tej wieży oraz kolumn. Wiecie cos wiecej na temat tego sprzętu??, kolumny sa innego producenta z Angli. Czy nie jest za słaby do nagłosnienia 30m2??

O to sprzet :
Kolumny KEF C-40
Amplituner R 42-L - tutaj akurat wiem ze to jest 240V, 50Hz, 90W
CD DP 320


Prosze o pomoc!!
Z góry pozdrawiam!

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa, że środkowe głośniki (pewnie nisko-średniotonowe) nie są oryginalne. I tu właściwie się kończy dyskusja.
Nie polecam.

Jeśli szukasz jakiegoś zestawu, to napisz pierwszy post jak należy, korzystając z tego.
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Im więcej danych podasz, tym precyzyjniej będzie można Ci pomoc. Jeśli to zlekceważysz, też zostaniesz zlekceważony (siłą rzeczy).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podstawowa sprawa, że środkowe głośniki (pewnie nisko-średniotonowe) nie są oryginalne. I tu właściwie się kończy dyskusja.
Nie polecam.

Jeśli szukasz jakiegoś zestawu, to napisz pierwszy post jak należy, korzystając z tego.
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Im więcej danych podasz, tym precyzyjniej będzie można Ci pomoc. Jeśli to zlekceważysz, też zostaniesz zlekceważony (siłą rzeczy).



Nie są to dalekie odległosci od mojego miejsca zamieszkania wiec w razie czego podjechac i uslyszec jak gra moge, lecz widze ze nie polecasz wiec juz wiem na czym stoje..

Pokoj 25m2 Cena do 450zł, lecz chciałbym aby to było w okolicach trojmiasta aby podjechac zobaczyc gdyz kupilem z tablicy.pl wieze Sanyo Dc 007c i okazało sie ze po kilkukrotnym otwieraniu CD nagle dzis rano sie popsuło i mieli Dyskami i nie chce wysunac sie na zewnatrz do tego gdy to działało jeszcze wczoraj to Płyty nagrywane na Audio niska jakoscia czy tez wysoka jakoscia nie odtwarzało poprostu, tak samo Mp3, A wieza łapie glosnosc tak naprawde od 10-12 Volume zamiast od samego poczatku, wiec mozliwe ze to potencjometr. Dlatego musze miec na odsłuchu i w miare mozliwy dojazd. Ale chetnie skorzystam z tego co mi polecisz do tych 450zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem. Niestety nie ma nic ciekawego w Twojej okolicy.
A co do kolumn KEF i wymienionych głośników, to pewnie jakoś tam to gra, tylko miej świadomość, że pewnie to brzmienie ma już mało wspólnego z oryginalnym. Jak chcesz pojedź, posłuchaj. Najwyżej z czasem wymienisz głośniki na oryginalne albo kolumny na inne.

Co do tego, czy nagłośni dobrze 30 metrowy salon, wątpię. Ale i tak nie znajdziesz chyba niczego w tych pieniądzach zdolnego to uczynić i by jeszcze można takiego zestawu słuchać bez bólu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Patrzyłem. Niestety nie ma nic ciekawego w Twojej okolicy.
A co do kolumn KEF i wymienionych głośników, to pewnie jakoś tam to gra, tylko miej świadomość, że pewnie to brzmienie ma już mało wspólnego z oryginalnym. Jak chcesz pojedź, posłuchaj. Najwyżej z czasem wymienisz głośniki na oryginalne albo kolumny na inne.

Co do tego, czy nagłośni dobrze 30 metrowy salon, wątpię. Ale i tak nie znajdziesz chyba niczego w tych pieniądzach zdolnego to uczynić i by jeszcze można takiego zestawu słuchać bez bólu.



Dzieki za pomoc i checi w poszukiwaniu icon_smile.gif, hmm no jest ciezko tutaj w trojmiescie jak juz to drozsze sprzety a moj budzet narazie nie jest wystarczajacy moze w przyszlym miesiacu icon_smile.gif. Jesli chodzi o oferty to znalazlem jeszcze inne zestawy np jak technics sl-eh 560 oraz ,, tutaj ciekawa opcja'' Wzmacniacz Yamaha Htr-5930 i kolumny M audio hcs-8800 tylko ze tutaj to 500 zł ale do negocjacji icon_wink.gif..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...