Skocz do zawartości

CANTON Karat 940


flatron

Recommended Posts

Miałem Canton Quinto 520 w połączeniu z Sansui AU717. Jeżeli lubisz ocieplone brzmienie to śmiało możesz szukać coś z Sansui, ale który ?
Niestety nadal nie wiem ile chcesz przeznaczyć na wzmacniacz. Nie wspominając o kilku innych przydatnych informacjach. Nie rozumiem dlaczego szukasz tutaj pomocy, skoro masz problem z mobilizacją do zaakceptowania tak podstawowych zasad.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem naprawdę co jest grane? Ale Flatron jest tu doskonałym przykładem. Pojawiają się na forum, chcą pomocy ale nie napiszą nic konkretnego o sobie, nawet jak im się podetknie pod nos temat "Pierwsze posty..."
Jak dzieci, które nie rozumieją, że te informacje są dla ich dobra, dlatego abyśmy mogli na tej podstawie jak najlepiej im pomóc. Czy trzeba być k...a geniuszem by zakumać tak prostą sprawę?
Tacy ludzie marnują nasz czas a zachowują się jakby nam wielką łachę robili, że napisali na forum.
Panu trzeba pomóc. A Pan nawet nie łaskaw przeczytać ze zrozumieniem co się pisze. Nie wyciąga wniosków.
A jak dostanie pomoc, to często później nie napisze nawet jak mu to gra.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ doszło być może do nieporozumienia to wyjaśnię może, że pytanie Zieluwida o budżet zakupów nie było próbą "wyciągnięcia" z Flatrona tajemnic odnośnie taktyki negocjacyjnej ale było motywowane chęcią stwierdzenia w jakiej jakości sprzęt celujemy (na forum zresztą nikt nie poleca sprzętów o wygórowanej cenie), ponieważ sprzęt o wartości 300zł dzieli przepaść od sprzętu o wartości 999zł a dodatkowo podawanie propozycji z szerokiego przedziału 300zł-999zł oznaczałoby konieczność podania kilkudziesięciu modeli wzmacniacza, co byłoby awykonalne. To tyle, chociaż autor wątku już niestety usunął swoje posty, więc chyba się obraził.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...