Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Przemek1991

Odtwarzacz CD do 150zł

Witam was icon_wink.gif, ze względu na sprzedaż nie udanej wieży w zakupie, chce kupic odwtarzacz Cd do 150zł, wzmacniacz do 250zł icon_smile.gif. Mam na uwadze to :
Pioneer PD-S501 VS DENON DCD 635, Jesli chodzi o Wzmacniacz to PIONER A- 209R. Chciałbym aby miały podlaczenie pod kolumny 6 lub 8 omów

Proszę o Opinie
Pozdrawiam!

Mogłeś kontynuować wątek w starym temacie. W szczególności, że tytuł nowego, rozbiega się nieco z tym co piszesz dalej. O kolumnach nic nie piszesz, masz jakieś, bo nie pamiętam ? Mógłbyś napisać ten post porządnie, bo nie wiadomo jak rzetelnie Ci odpowiedzieć.

Jasne, kontynuuj temat w starym wątku, napisz dokładnie co chcesz uzyskać.
Zgłoś moderatorowi prośbę o usunięcie tego wątku.
Odtwarzacze Pioneer i Denon takie sobie. A wzmacniacz słaby (jakościowo, nie mocowo).

Używkę technicsa można wyrwać w dobrej cenie. Mam gdzieś nawet taki sprzęt w piwnicy. Nie do zajechania.

Cytat

Witam was icon_wink.gif, ze względu na sprzedaż nie udanej wieży w zakupie, chce kupic odwtarzacz Cd do 150zł, wzmacniacz do 250zł icon_smile.gif. Mam na uwadze to :
Pioneer PD-S501 VS DENON DCD 635, Jesli chodzi o Wzmacniacz to PIONER A- 209R. Chciałbym aby miały podlaczenie pod kolumny 6 lub 8 omów

Proszę o Opinie
Pozdrawiam!

Do 150zł lepiej poszukaj starszych DCD-960, 980.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0