Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe - rock/metal - 150 zł


Recommended Posts

Moje ponad roczne AKG K404 zastrajkowały i zepsuł się wtyk mini-jack. Z drugiej strony dobrze się stało, bo po ostatnim lecie z tymi słuchawkami stwierdzam, że na dwór w +20/25 stopni słuchawki na całe uszy to zły pomysł. Obecnie katuję się na słuchawkach z mojego iPhone 4 [i na tym będą używane nowe], i chcę jak najszybciej zaopatrzyć się w coś nowego. Słucham wszelakiej muzyki z udziałem przesterowanych gitar - od klasyków tj. Led Zeppelin, Scorpions czy Guns n Roses, przez punkowe brzmienia Offspring, do delikatniejszych odmian metalu jak Sabaton, Hunter, Linkin Park (stary, nu-metalowy) czy damskie Within Temptation.

Przedział cenowy - szczerze jak najniższy. Zaczynałem przeglądając słuchawki za poniżej 100 zł albo i ciut mniej (bo to był przedział moich AKG K404, które były co najmniej wystarczające). Zastanawiałem się nad modelami Delta czy Alpha od Brainwavz, potem zaciekawiły mnie nowe Bety. Ledwie 20 zł droższe są już cenione M1 tej samej marki, aż natknąłem się na jeszcze ciekawsze (i dźwiękowo, i konstrukcyjnie) Brainwavz R1, z dwoma przetwornikami (że wszystko Brainwavz to przypadek, po prostu tak polecają obecnie icon_wink.gif ). I zaczynam głupieć - jedno to opinie na temat samych słuchawek, drugie czy będą pasować do moich gatunków. Dla mnie bas nie musi wgniatać mi mózgu - najważniejsze, to aby uzyskać w pełni prawdziwy i nie skrzeczący dźwięk talerzy perkusyjnych czy partii solowych gitar. Jako muzyk obu instrumentów, dokładnie wiem jak brzmią w rzeczywistości, i tego oczekuję od sprzętu na którym słucham muzyki. icon_wink.gif

Tak więc - wystarczy coś tańszego tj. Beta, czy warto wchodzić na próg ok 150 zł [i nie więcej]?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...