Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
squn82

Wąskie czy szerokie ?

Witam, chciałbym kupić kino domowe do 1800zł z odtwarzaniem blu raya chciałbym aby kino grało dobrze tzn nie chciał bym słuchać jakichś szmerów czy charczenia przy imprezie (sylwester itp) i żeby miało dobry BAS bo raczej stawiam na muzę niż na oglądanie filmów, jednym słowem chciałbym aby miały moc, wiecie o czym mówię icon_smile.gif Znalazłem ciekawe kino z wąskimi głośnikami lecz nie jestem do nich przekonany ;/ jestem starej daty i myślę że w starych większych budach drzemie lepsza moc icon_biggrin.gif a może się mylę ? był bym wdzięczny za pomoc i odp icon_smile.gif i tak znalazłem takie ciekawe zestawy:

1) Kino domowe ONKYO HTE 313 Classic 9920 MK II Czarny TX-SR313 HCS-9920 niestety nie posiada subbufera ale można dokupić osobno i tu pytanie jaki ewentualnie subbufer dokupić ?

2) Kino domowe LG BH7430P z tego co widać ma potężną MOC ale jakoś nie chce mi się wieżyć że te malutkie głośniczki w tych ciękich obudowach mają taką moc (być może się mylę bo teraz wszystko się miniaturyzuje i jest OK) no i plus tego zestawu że posiada subbufer icon_wink.gif

Co mam wybrać ? a może znacie jakiś lepszy zestaw ? podkreślam że bardziej chodzi mi o dobry dźwięk i czysty piękny mocny BAS icon_biggrin.gif dziękuję za ewentualne podpowiedzi icon_smile.gif czekam z niecierpliwością, dziękuję i pozdrawiam

Polecam najpierw rozejrzeć się na forum. Właśnie zaliczyłeś mocne i trochę nieeleganckie wejście...

Cytat

Polecam najpierw rozejrzeć się na forum. Właśnie zaliczyłeś mocne i trochę nieeleganckie wejście...

Witam jeśli chodzi o cenzurowane przekleństwo to sorry już zmieniłem a na form szukałem podobnego tematu bo spamować nie cierpię, niestety nie znalazłem odp na swoje pytania tak że jeśli ktoś może mi pomóc o był bym bardzo wdzięczny dziękuję i pozdrawiam.

Odpowiedzi jest aż nadto, tylko za szybko od ogółu przeszedłeś do szczegółu. Jeśli nadal nie wiesz o co chodzi to zacznij tutaj

Cytat

Odpowiedzi jest aż nadto, tylko za szybko od ogółu przeszedłeś do szczegółu. Jeśli nadal nie wiesz o co chodzi to zacznij tutaj

Witam po raz 3 a od ciebie nie widziałem tego napisu na wstępie ani razu (i to niby ja robię kiepskie wejście ?) forum chyba jest od tego aby sobie pomagać a nie wytykać błędy, każdy człowiek je popełnia i myślę że ty również, skoro nie możesz lub nie chcesz mi pomóc to nie musisz, jeszcze raz przepraszam że nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytania w innych postach, szkoda że coraz częściej ludzie kładą sobie kłody pod nogi zamiast sobie pomagać, świat byłby wtedy piękniejszy, niestety coraz częściej borykam się z tekstami typu google nie boli lub tak jak w tym przypadku, robisz coś źle ale sorry nie pomogę szukaj sobie sam ;/a szkoda, za moich czasów młodzież była wobec siebie bardziej pomocna, wiec raz jeszcze przepraszam i piszę z góry że nie wiem o co ci chodzi, być może masz zły dzień albo ja jestem za stary ?, więc pytam raz jeszcze, czy ktoś mi tu pomoże ?

PS: być może chodzi o szczegóły w których zawsze tkwi diabeł ? więc poprawiam błąd za który również przepraszam:

1: Kasy mam do 1800zł
2: Sprzęt ma być nowy
3: Tu się nie znam więc powiem że chciałbym aby kino zarąbiście grało ( chodzi o muzę) i miało doooobry Basik icon_smile.gif
4: Nie posiadam
5: Pokój około 15-20m kwadratowych
6: Rock, Metal itp Czasem pszczółka Maja też poleci icon_biggrin.gif
7: Jednorazowy na kilka lat ( ewentualnie dokupię subbofer jak bedzie potrzebny)
8: HDMI do TV na 100% i oczekuję że sprzęt będzie dobrze grał (DOOBRY BASIK) icon_biggrin.gif żeby siary na imprezkach nie było icon_biggrin.gif

Dziękuję za zrozumienie i sorry jak kogoś uraziłem no i dzięki za ewentualną POMOC icon_smile.gif pozdrawiam raz jeszcze.

PS: Dołożyłem tysiaka i Kupiłem już takie cuś:

> http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowe...arny.bhtml#opis
+ Subwoofer
> http://www.euro.com.pl/subwoofery/yamaha-y...12-czarny.bhtml

Co o tym zestawie sądzicie ? bo ja mogę powiedzieć z ręką na sercu że jak ktoś szuka kina domowego do pokoju 15-20 m kwadratowych w granicach 2,5 tyś to się nie zawiedzie ! ja osobiście gorąco polecam ten kapitalny zestaw ! icon_wink.gif

Dziękuję i pozdrawiam.

Co my myślimy to mniejsza z tym, ważne że jesteś zadowolony.

Co do całej sprawy "odsyłania" do starych wątków, to tym którzy tu piszą na bieżąco robi się nudno jak raz na tydzień jest ten sam temat i przy okazji nowoprzychodząca osoba standardowo nic nie znajduje w historii, tyle w temacie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0