Skocz do zawartości

Co sadzicie o tym sprzęcie??


Przemek1991

Recommended Posts

Witam icon_wink.gif chciałbym zakupic sprzęt stereo do 600zł. Z uwagi na to że miałem juz przypadek wcześniejszy kupna sprzętu przez portal internetowy i musiałem go koniecznie odesłac spowrotem, chce kupić na terenie trójmiasta bądz okolicach jak Tczew,Starogard Gdański, Malbork i okoliczne mniejsze miejscowości. Znalazłem nie daleko mnie taki oto sprzęt, który prezentuje na zdjeciu niżej Kenwooda z kolumnami Kef C40.

Co sądzicie na temat tego sprzętu??, budżet do 600zł ( w tym chciałbym aby był amplituner, Cd odtwarzacz i kolumny)

Z góry dziekuje!!

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz się zdecydować na te kolumny mimo nieoryginalnych głośników?
Z drugiej strony jak to nieźle gra, możesz wziąć a za jakiś czas pomyśleć o innych kolumnach. Albo nie icon_wink.gif
W sumie to za 6 paczek trudno kupić coś lepszego, choć ja za 750zł kupiłem kiedyś zestaw Fine Arts (V 3, CD 2, T 2, CCF 3 i kolumny Grundig BX 2000).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja bym nie kupił. Będzie je trudno sprzedać, jeżeli kiedyś będziesz chciał zmienić kolumny na lepsze.
A jaka jest dokładnie cena tego zestawu ?



Mam mozliwość odsłuchu gdyż sprzęt znajduje się 25 km od mojej miejscowości, cena to 500 zł do negocjacji, po rozmowie telefonicznej możliwe ze do 450 zł może zejdę icon_wink.gif, także to kwestia dogadania sie na miejscu poprostu po odsłuchaniu. No skoro nie sa oryginalne głosniki tylko kolumny same więc tym bardziej na miejscu wszystko sie okaże jak to gra icon_wink.gif. chciałbym aby sprzęt służył mi do nagłosnienia 12m2 pokoju z odczuwalnymi niskimi tonami, ogladanie filmów, podlączenie do laptopa (jeśli takowe ma), zachowując przy tym oczywiśćie srednie i wysokie tony, od czasu do czasu lubie posłuchać głosniej sobie icon_wink.gif. Mam nadzieje ze Amplituner potrafi nagłośnic dobrze wtedy bedzie ciekawie, gdyz w przyszłosci oczywiscie kolumny mógłbym zmienić icon_smile.gif.

PS: Jeżeli moge dostać coś co odpowiada moim wymaganiom do 600 zł to prosze bardzo o porady icon_wink.gif. Oczywiście tylko biore pod uwagę dojazd na miejsce czyli w moim przypadku to Okolice Trójmiasta tzn : Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Malbork, Gniew jak i mniejsze miejscowości. MIESZKAM W TCZEWIE icon_smile.gif

Z góry dziekuje icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No nie wiem, czy ktoś będzie miał tyle czasu, by Ci wyszukiwać sprzęt do kupienia w Twojej okolicy?
Może sam wyszukuj i wklejaj tu linki a my będziemy wybierać najlepsze a eliminować potencjalnie podejrzane, czy po prostu niedobre.



Jak narazie w mojej okolicy znalazłem 4zestawy icon_smile.gif

O to Kenwood ( Kolumny Kef c 40 z nieoryginalnymi głosnikami) oraz Pioneer ( Kolumny SoundWave), Technics SC-EH500 oraz Technics ( kolumny altusa 75) jakie wasze opinie??
Czekam icon_smile.gif i z góry dzięki!

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, dwie pierwsze propozycje się nadają , mimo jak ktoś zauważył, nieoryginalnych głośników w 1 zestawie- ważne jak to gra po zamianie. Przy odsprzedaży kiedyś już i tak nie stracisz, bo taniej już niemożna. Z drugiego kompletu masz nadprogramowy korektor i odtwarzacz kasetowy( chyba zbędny ze wskazaniem na korektor) . Pozostaje jakaś wymiana maili ze sprzedawcą z informacją, czy wszystko gra, nie zacina się itd . Potem już na miejscu włączyć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Według mnie, dwie pierwsze propozycje się nadają , mimo jak ktoś zauważył, nieoryginalnych głośników w 1 zestawie- ważne jak to gra po zamianie. Przy odsprzedaży kiedyś już i tak nie stracisz, bo taniej już niemożna. Z drugiego kompletu masz nadprogramowy korektor i odtwarzacz kasetowy( chyba zbędny ze wskazaniem na korektor) . Pozostaje jakaś wymiana maili ze sprzedawcą z informacją, czy wszystko gra, nie zacina się itd . Potem już na miejscu włączyć.



Hmm i najlepsze jest to, że te dwa pierwsze sprzety sa najtanśze, A dlaczego odrzucasz technicsy??, W pionerach sa kolumny soundWava
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kultowa wieża technicsa musiała być droga ? icon_wink.gif Na poważnie, to dopytaj sprzedawcę, ale poszczególne elementy takich wież technicsa łączone są specjalnymi taśmami z wtyczkami ( jak wnętrze komputera), a nie cinchami jak w dużym sprzęcie audio. Jak ukruszy Ci się taka taśma, lub gorzej, zapsuje cały odtwarzacz cd, lub wzmacniacz można resztę wyrzucić do kosza bo nie podepniesz innej marki czy innego modelu.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czyżby kultowa wieża technicsa musiała być droga ? icon_wink.gif Na poważnie, to dopytaj sprzedawcę, ale poszczególne elementy takich wież technicsa łączone są specjalnymi taśmami z wtyczkami ( jak wnętrze komputera), a nie cinchami jak w dużym sprzęcie audio. Jak ukruszy Ci się taka taśma, lub gorzej, zapsuje cały odtwarzacz cd, lub wzmacniacz można resztę wyrzucić do kosza bo nie podepniesz innej marki czy innego modelu.



ja mam playera technica z chinchami. Ale to już nieco nowsza konstrukcja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...