Skocz do zawartości

Wybór słuchawek Denon. : )


Recommended Posts

Witam.

Mam zamiar zakupić jedne ze słuchawek denona a mianowicie mój problem polega na tym, iż nie potrafię się zdecydować, które z nich wybrać.
Zastanawiam się nad modelami: Denon AH-D400 za 1100zł i Denon AH-D401 za 700zł. Patrząc na ich specyfikację nie zauważam znacznej różnicy.
Jednakże różnica ceny to 400zł i to mnie zastanawia, czy warto dopłacać te pieniądze do AH-D400 i czy różnica w dźwięku jest tutaj zauważalna ?
Może na forum jest osoba która miała z nimi styczność i potrafiłaby mi jakoś pomóc w wyborze lub zwyczajnie ma o tym pojęcie i da radę mi wytłumaczyć na czym polega różnica pomiędzy tymi modelami i skąd ta różnica ceny ?

Za wszelką pomoc z góry dziękuję i przepraszam za wszelkie niespójności (noc bez snu odbija się na mojej koncentracji)..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam.

Patrząc na ich specyfikację nie zauważam znacznej różnicy.


Patrząc na specyfikację techniczną: pasmo i efektywność to np.90% kolumn pokrywa się parametrami. Czyli wychodzi na to że kolumny za 600 zł grają tak samo jak te za 30tys zł. Niestety tak nie jest . Oczywiście może się okazać że dodanych niuansów droższych słuchawek nie usłyszysz, albo będą grały dwa razy lepiej, musisz przymierzyć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odważny jesteś, przecież mogą być nawet ciasne i niewygodne w sensie fizycznym. Domyślam się że nie ma ich w Twojej miejscowości, ale chyba warto wybrać się do sklepu te 50km zrobić wycieczkę i być zadowolonym. Może inne za 400zł byłyby ok ?Chyba że 700zł dla Ciebie to dniówka w pracy icon_wink.gif Ja nawet tenisówki za 50zł na jeden sezon przymierzam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...