Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.
Nie chciałbym sie rozpisywać, żeby nie odrzucać innych od przeczytania wiec postaram sie krótko. Otóz jestem wielkim fanem BOSE aktualnie posiadam QC15(quiet comfort) oraz posaidalem MIE2 (ktore niestety sie uszkodzily tuz po gwarancji). Chciałem zakupić ostatnio nowe MIE2 ale zobaczylem na stronce BOSE nowe renowacyjne sluchawki QC20 (douszne) redukujace dzwiek z zewnatrz. Patrzac na koszt pomyslalem ze BOSE wydalo kolejny swietny produkt. Myslalem ze beda jak MIE2 tyle, ze z wytlumieniem. Bylem juz bliski kupna przez internet, jednak poszedlem dzisiaj do sklepu w którym mogłem wszystko pięknie przetestować i powiem ze jestem STRASZNIE ZAWIEDZIONY. Redukjca szumu jest, ale to jedyny plus :< Moim zdaniem jakościowo nie dorównuje MIE2 a wydawalo mi sie ze bedzie podobnie. I teraz pytanie
Myślicie ze moze to byc spowodowane odtwarzaczem? (testowalem na iPod touch 2g oraz IPhone5, format dzwieku ALAC oraz mp3)W kazdym aspekcie wygraly MIE2 za wyjatkiem oczywiscie redukcji suzmu ktorej MIE2 nie posiadaja oraz QC20 byly troszke wygodniejsze w uchu.
Więc czy istnieje taka możliwość, że po zakupie odtwarzacza FLAC wygrałyby QC20 z dużą przewagą ?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze troszke przesadziłem. Po prostu byłem bardzo nastawiony na wybitną jakość dzwięku, a to co usłyszałem to... eh.. wielka szkoda, bo chetnie bym kupił gdyby tylko dorównywały jakościowo do MIE2. Podkreślam, że jestem "fanboyem" bose i to jedyny produkt który mnie zawiódł, reszta zazwyczaj zaskakuje.
Tak czy inaczej Dzięki za odpowiedź icon_smile.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacio ma rację, a słuchawki z redukcją szumów raczej nie aspirują do hi-endu. Mają tłumić szumy otoczenia i umożliwiać komfortowy odsłuch (lub spanie icon_mrgreen.gif ) i to jest podstawowe zadanie. A ceny zaczynają się od około 150zł a kończą się dużo wyżej, różniąc się m.in. skutecznością.


Pozdrawiam
PS. Zmieniłem temat, bo faktycznie przesadziłeś z krytyką firmy BOSE na podstawie jednego produktu i Twoich wyobrażeń o tych słuchawkach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...