Skocz do zawartości

Onkyo TX SV 535


poznan88

Recommended Posts

Na wstepie jako nowy nowicjusz WITAM WSZYSTKICH icon_wink.gif

Dostałem od kolegi za free amplituner Onkyo TX -SV535.
Chcialbym do tego sprzetu kupić nowe kolumny do 400 zł
Nie mam kompletnie pojecia w temacie audio. Czy te 400 zl to malo na kolumny? nie wiem.
Muzyki slucham w TV LG 37LM611S i daje rade ale chcialbym cos lepszego. Proszę o pomoc co mozna byloby kupic najlepiej w Poznaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało napisałeś o sobie, o sprzęcie o oczekiwaniach itp...
Jak zwykle kłania się temat "Pierwsze posty..."
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Mam nadzieję, że nie chcesz za te 400 zł nowych (czyli nie używanych, ze sklepu) kolumn? Jeśli tak, to zapomnij, albo kup jakieś ładne, bo grały i tak nie będą icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak zwykle nowicjusz ktory nie oczytal sie na start-wybaczcie;)
pokoj okolo 20 metrow
co do muzyki: to co 4fun pusci i mtv icon_smile.gif
raczej uzywane bo nie sadze zeby w tej cenie bylo cos fajnego NOWEGO.
bedzie to zakup na raz i "nigdy" wiecej:)
a moj pomysl na kolumny jest taki: Tannoy MX1
co wiecej musze jeszcze napisac?

Nie mam mozliwsci czasowej ciągłego siedzenia i śledzenia forum pozostawie gg 48372722 icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 20m2 można by się już pokusić o kolumny podłogowe, ale nie w tym budżecie. Chyba, że muszą być podstawkowe, ze względu na ustawienie na jakimś meblu? Ogólnie kolumny podstawkowe powinny stać na standach. Jak i gdzie chcesz je ustawić?
Nowych nie znajdziesz nie tylko fajnych, ale nawet takich, bym mógł Ci je polecić z czystym sumieniem.
Tannoy MX 1 czy MX2 (więcej niskich tonów) są niezłe, ale w cenie do 400zł można lepiej. Starsze serie jak M czy R są lepsze a możesz także poszukać Mission M31 lub M32, może także jakichś kolumn firm Elac, Paradigm, Dali.
A do amplitunera chyba lepiej podłączyć tuner telewizyjny (satelitarny) poprzez kable RCA (czinch) jeśli ma takie wyjścia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sprawa wyglada tak, ze kolumny musza stac obok komody na podlodze, na komodzie jest konsola TV i amplituner. i najgorsze jest to ze nie moze byc inaczej. bede myslal nad tymi tanoyami, a wraz ze mna mysli tez osoba ktora ma pojecie w tym temacie, co do tunera tv to nie mam poniewaz mam kablowke wiec amplituner do tv bezposrednio przez RCA bo takie wyjscia wiem ze ma. icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie dowiedziałeś? Przecież napisałem Ci w poście nr.5 jakich kolumn szukać. Może powinienem dodać, że na Allegro. Oraz, że używane będą lepsze w podobnej cenie. Jeśli czegoś nie wiesz, czy nie zrozumiałeś, to trzeba było dopytać.
A czego Ty oczekujesz? Konkretnie. Mamy Ci wyszukać co i gdzie kupić w Poznaniu?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...