Skocz do zawartości

wzmacniacz do Acoustic Energy Aegis Evo 3


koszalek

Recommended Posts

Witam,potrzebuje pomocy w doborze wzmacniacza do kolumn Acoustic Energy Aegis Evo 3,do tego planuje dokupic adapter,muzyke slucham od klasycznej po elektroniczna,lubie brzmienie jasne bass dobry ale nie suchy,mam na oku dwa wzmacniacze Marantz Amplifer PM7001 lub Marantz PM6004 czy to dobry wybor? moze jakies inne propozycje,i jeszcze jedno jakie kable?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwie jak najwięcej z tego co napisał RoRo
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html

A tak na marginesie. Piszac adapter chodzi Ci zapewne o gramofon. I nie piszemy bass, tylko bas albo lepiej niskie tony. Co oznacza adapter i bass zobacz tu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Adapter
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie kolumn Acoustic Energy Evo ze wzmacniaczem Marantz zapewni Ci jasny, bardzo analityczy dźwięk z krótkim, dobrze kontrolowanym basem. Równowaga tonalna jednak będzie zdecydowanie przesunięta w górę pasma.
Moim zdaniem jeśli chcesz znaleźć rozwiązanie o zrównoważonym brzmieniu, ale wykorzystujące potęgę basu, dynamiki oraz fajnej szczegółowości kolumn, raczej skupiłbym się na wzmacniaczach typu Arcam FMJ A19, Myryad Z240 czy Xindak A-06.

Jeśli masz możliwość, zapraszam serdecznie na odsłuchy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a co bys chcial jeszcze wiedziec?

M.in. to, dlaczego nie piszesz porządnie?
Tak, by było czytelnie dla wszystkich.
To znaczy początek zdania wielką literą, do tego nowa myśl w nowej linii - a nie wszystko byle jak i jednym ciągiem.

A co potrzeba by Ci rozsądnie odpowiedzieć - to masz w "pierwszych postach..."
Jak nie napiszesz m.in ile możesz pieniędzy przeznaczyć na zakup to odpowiedzi możesz dostać dziwne icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam
PS. "Posprzątałem" i połączyłem w jeden temat powtórzone wątki kolegi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

a co bys chcial jeszcze wiedziec?

M.in. to, dlaczego nie piszesz porządnie?
Tak, by było czytelnie dla wszystkich.
To znaczy początek zdania wielką literą, do tego nowa myśl w nowej linii - a nie wszystko byle jak i jednym ciągiem.

A co potrzeba by Ci rozsądnie odpowiedzieć - to masz w "pierwszych postach..."
Jak nie napiszesz m.in ile możesz pieniędzy przeznaczyć na zakup to odpowiedzi możesz dostać dziwne icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam
PS. "Posprzątałem" i połączyłem w jeden temat powtórzone wątki kolegi...



Z pisownia mam problem bo jestem totalnym dyslektykiem wiec porzadna pisownia sprawia mi problem ,a na zakup tak naprawde nie wiem ile przeznaczyc,po prostu zapomnialem wpisac o limicie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...