Skocz do zawartości

Głośniki zamienne.


macio3001

Recommended Posts

Witam,

Mam wieżę technics SH-EH500 w pełnym składzie, jednak od kilku tygodni wysiadły mi głośniki w jednej z kolumn. Szczerze powiem, że nie jestem jakimś wybitnym znawcą tego tematu. Szukałem po sklepach jakiś zamienników, ale w żadnym sklepie nie mogli mi pomóc w tym temacie. Więc zacząłem szukać w internecie i trafiłem tutaj.

Więc pytam was, czy wiecie gdzie można dostać głośniki zamienne? Czy jest to zależne od jakiegoś numeru? Czy potrafiłby mi ktoś pomóc?

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Pozdrawiam.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by znaleźć dystrybutora firmy Panasonic. To firma-siostra nie istniejącego już Technicsa (koncern Matsushita Electric).
Może oni coś poradzą. Ale obawiam się, że takie głośniki będą już niedostępne. A jeśli tak, to sprowadzenie z Japonii oraz ich cena nie będą łaskawe dla kieszeni.
A może inaczej. Masz niepowtarzalną okazję stuningować swój zestaw muzyczny. Najczęściej najsłabszym elementem takich miniwież
są kolumny. Dlatego dla poprawy dźwięku wymienia się oryginalne kolumny na monitory znanego producenta i masz dużo lepszy dźwięk.
Oczywiście proponuję używane, by nie było drogo.
Jeśli się zdecydujesz, napisz. Rozwiniemy temat, poszukamy czegoś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No ok, chyba jednak będę szukał zamienników. Macie jakieś propozycję głośników, takich porządnych?

Spróbuj swoją drogą skontaktowac się z firmami, które naprawiają głośniki.
Jest sporo m.in. na allegro.
Nie tylko wymieniają uszkodzone zawieszenie, ale również wymieniają cewki itd.

A jak masz wysokie aspiracje dot. naprawy - i chcesz to zrobić naprawdę porządnie i pewnie, to możesz tutaj się czegoś dowiedzieć
http://www.dragonshead.pl/


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...