Skocz do zawartości

Wieża JVC SP - E31


Przemek1991

Recommended Posts

Witam Was. Jestem absolutnie ,, zielony'' jeśli chodzi o wieże JVC SP - E31. Mam okazje ją kupic jutro lecz nie wiem czy nie jest to przypadkiem za slaba wieza do naglosnienia 12m2?, jak z jakoscia dzwieku jesli chodzi o ten model i o tamte lata tej wiezy icon_smile.gif??, Nie planuje kupna do jakiegos budzetu, ale zainteresowała mnie własnie ta oferta, oraz jeszcze druga Aiwa icon_smile.gif

Pozdrawiam i prosze o pomoc icon_smile.gif
z góry dziekuje icon_smile.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

JVC mniej bajerów ale firma poważniejsza w rozwiązaniach.



aha icon_smile.gif, chcialem sie tylko dowiedziec bo budzetem nie dysponuje duzym , ale moze nie dlugo cos lepszego upoluje icon_smile.gif. Mam jeszcze kilka pytan :

- Czy amplituner/ wzmaczniacz musza miec wieksza wartosc OMÓW niż kolumny?, czy moga miec taka samą??
- Czy Musze kupowac Super odtwarzacz CD aby to grało, czy mogę kupic zwykłe DVD za 100 zl np i podlaczyc pod amplituner/wzmacniacz??

Z góry dziekuje icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD1. Kolumny powinny mieć "wartość omów" równą lub większą niż wzmacniacz. Kiedy kolumny mają mniejszą może być niebezpiecznie i trzeba uważać icon_wink.gif
AD2.Trendem jest niestety dvd do odtwarzania muzyki zwłaszcza w zestawach KD, choć w tanich systemach stereo niestety też. Jakość jest trochę niższa na dvd - zwłaszcza tanim, słychać to po podpięciu odtwarzacza CD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...