Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
logistyk

wzmacniacz + kolumny

Recommended Posts

Witam
Chcę wszystkich profeskonalistów na początku przeprosić za swoją małą wiedzę i postaram się w miarę wyjaśnić problem.
Posiadam wzmacniacz Teac ag D-8800 i kolumny Altus 110
Ponieważ stary wzmacniacz odmówił mi posłuszeństwa i na chwilę obecną nie za bardzo uśmiecha mi się kupno nowego chciałbym podłączyć głośniki pod ten wzmacniacz. Ale problem jest takowy że przy podłączeniu brakuję mocy na bas w głośnikach ponieważ wzmacniacz ma wyjście na osobny subwoofer. czy jest jakaś możliwość aby głośniki zagrały porządnie pod tym wzmacniaczem?... spodziewam się że odpowiedź raczej będzie negatywna i nie istnieje super mega "magiczna" przejściówka która by mnie uszczęśliwiła do nieba, więc żeby nie zakładaćnie potrzebnie drugiego tematu jaki wzmacniacz polecacie pod te kolumny do 250-300zł? Pozdrawiam
p.s chociaż modle się na kolanach żeby pierwsza opcja była możliwa! icon_biggrin.gif Pozdrawiam serdecznie!

Cudu nie będzie ale upewnij się, że w menu amplitunera głośniki frontowe ustawione są na "large" a subwoofer wyłączony (przypuszczam, że taka opcja jest dostępna jak w większości amplitunerów kd). Jeżeli to nie pomoże, pozostaje wymiana amplitunera na wzmacniacz stereofoniczny.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować