Skocz do zawartości

Kolumny do Pioneera A-351R


Winmau

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowy icon_smile.gif. Chciałbym o porady w skompletowaniu zestawu stereo. Jak dotąd mam wzmacniacz Pioneera A-351R i kolumny podłogowe jakieś DIy 100Watt bodajrze na zespołach Tonsila. Sprzęt ma moc i bass, jednak gra dość czysto jedynie podczas głośnego słuchania. Przy cichym słuchaniu kolokfialnie się gubi, dźwięk jest płaski i niewyraźny. Mam mały i wąski pokój może to jest tego winą ( 2.30 x 4,75). Wzmacniacz nie jest wysokich lotów tak myślę. Lubię pop, rock oraz muzykę instrumentalną. Teraz przechodząć do sedna. Pomyślałem może by kupić jakieś monitory/kolumny i powieścić je na ścianie, gdyż nie mam zbytnio miejsca by stały na standach. Chciałbym powiesić je na dłuższych ścianach na przeciwko siebie, poniżej dołącze obrazek. Na stare podłogówki mam kupca , nie wiem za bardzo czy ten wzmacniacz nadał by się do jakiś średniej klasy Monitorów( zależałoby mi, aby grałem wyraźnie i miały czysty bass). Budżet jaki miałbym do modernizacji sprzętu tu niewiele a mianowicie 500 w polotach 700zł. Nie wiem czy będzie trzeba również zmienić wzmacniacz, jak tak to go sprzedam. Z góry dziękuje za porady w wyborze kolumn i ewentualnie również wzmacniacza, bo już męczy mnie słuchanie muzyki w wydaniu obecnego sprzętu.

Foto planu rozmieszczenia kolumn ( obecne rozstawienie/planowane)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek nie działa icon_sad.gif Jakie byś nie kupił podłogówki, za 500 czy 5000zł na ścianie wieszać nie można - mija się z celem i sensem.
Monitory prędzej , ale na jakiś wysięgnikach, mocno solidnej półce, bo nie powinny dotykać ściany, to nie głośniki efektowe kina domowego.
Mam nadzieje że pisząc na przeciw siebie, nie miałeś na myśli głośnik w głośnik icon_eek.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...