Skocz do zawartości

Problem z połączeniem Gramofonu do Amplitunera !


LosT

Recommended Posts

Na pure idzie ciut mocniej (sprawdzałem dużo wcześniej), natomiast nie uzyskam efektu 5:1 jak uzyskuje wszędzie indziej, czyli jak mniemam maksymalnie poruszę na nim dwie kolumny do pełnej "mocy"?

Oj kurczę, cięzko mi teraz będzie cokolwiek odpowiedzieć, wrócę do domu to skoczę na strych zobaczyć icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, sprawdzisz w domu to napiszesz co i jak. Zobaczymy, czy będzie możliwość podłączenia, żeby sprawdzić gramika. Bo rozumiem, że to świeży zakup, czy już wcześniej podłączałeś go pod jakiś sprzęt ?
Jeśli nie, najlepiej byłoby podłączyć gramofon pod inny wzmacniacz, żeby stwierdzić, czy tam będzie działać poprawnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Czołem,

Chciałbym nieco odświeżyć temat, jeśli mogę, bo mam podobny problem z połączeniem gramofonu Audio Technica AT-LP120X USB, z amplitunerem Pioneer SX-N30AE. W gramofonie tak jak u kolegi jest przedwzmacniacz i przełącznik z tyłu obudowy na Phone/Line w amplitunerze jest wejście Phono. Po podpięciu przewodów biały-biały, czerwony-czerwony i uziemienia na gramofonie i amplitunerze (tu kolejne pytanie, bo gdzieś doczytałem, że na ampie uziemienia już nie trzeba podpinać, bo to ono może powodować problem?) i ustawieniu przełącznika na Line, dźwięk jest słaby, cichy, ogólnie nie zadowalający, jak by takie brumienie nawet. Wątek się urwał powyższy dlatego podpytuję i odświeżam.

Z góry dzięki za wszelką pomoc i informację. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...