Skocz do zawartości

Lenco L-83 dźwięk zwalnia i przyspiesza


Recommended Posts

Jutro jestem umówiony w sklepie żeby dobrać nowy pasek (bo jest jakiś niewymiarowy... 55 cm długości i 5 mm szerokości) a jeśli to nie pomoże to mam dostać kontakt do serwisanta, który się zajmuje tymi gramofonami icon_smile.gif
Jakoś nie mogę go tak po prostu odesłać... chyba wolę te 100 zł zainwestować w nowy mechanizm (jak będzie potrzeba) i faktycznie zrobić tak, jak mówisz, czyli kupić coś rozsądnego. Nie wydaje mi się, żeby naprawa tego była jakoś specjalnie kosztowna, szczególnie, że jakość nagrywanych przez ten gramofon mp3 jest na dość wysokim poziomie... automatyczna korekcja szumów i trzasków, a dźwięk dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi jest dostępny na moim zestawie 2.1 icon_biggrin.gif Barwa jest naprawdę ładna, a basy soczyste i niskie icon_biggrin.gif dlatego mi go szkoda icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, jak uważasz. Kończąc tylko dodam, że skoro sprzedający proponował ci wcześniej wymianę gramofonu na taki sam, to dlaczego z tego nie masz zamiaru skorzystać ? Wolisz dopłacić z własnej kieszeni za naprawę gramofonu, który jako nowy kupiłeś z wadą ?
I nie wiem dlaczego też, chcesz wymienić ten pasek. Jak pisałem wcześniej, skoro był w zestawie, to zapewne włożyli do pudełka taki, jaki powinien być. No chyba, że sprzedający wszystko pokombinowane miał w tym zestawie, już sam nie wiem...
Troszeczkę dziwi mnie Twoje podejście w tej kwestii. Ale już nie będę naciskał i dopytywał Cię o detale, bo trochę schodzimy z tematu. Ogólnie mam nadzieję, że gramofon będziesz miał sprawny i będziesz się mógł delektować muzyką z winyla.

Pozdrawiam Serdecznie i Powodzenia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu obawiam się, że dostane drugi taki sam albo gorszy, bo ludzie narzekają na ten model... a okazało się, że wymiana owszem będzie ale na jakiś inny gramofon... więc równie dobrze może być jakiś powystawowy no-name icon_biggrin.gif

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi, bo wiele się z nich nauczyłem icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...