Skocz do zawartości

Jak oni śpiewają?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A mnie nie rozbawiło! icon_evil.gif
Dobrze, że byłem chroniony szkłem kineskopu (uszy niestety słabiej - przed jej dźwiękopodobnymi dźwiękami wydawanymi paszczą)...
Bo jak mnie w "realu" ukąsiła osa - to tydzień (opuchnięty) lizałem swoje rany. icon_cry.gif

Jeszcze co do "śpiewaczy" (ale już tych lepszych) to wyjaśniło się, czemu mieliśmy parę lat przerwy z Alą Janosz: dziewczyna wzięła się za uporządkowanie swoich spraw (nauka itp.), co chyba nieźle o niej świadczy.

Pozdrawiam
PS. A w dzisiejszym "Mam talent" (obiad u rodziny - coś za coś, ale nawet nie było źle)ze zdziwieniem stwierdziłem, że jurorzy nawet sensowne oceniali występy uczestników!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Przyznam szczerze,że oglądałem każdy odcinek kolejnej edycji Jak oni śpiewają, poziom nie był zbyt wysoki, na prawdę dziwiłem się czemu niktórzy artyści ośmieszają się nie mając talentu w tym zakresie, Karolina Nowakowska dziewczyna z klasą, głos co odcinek stawał się mocniejszy,a ona pewnijesza malowała dźwiękami niesty nie wygrała, była moją faworytką, wygrał Artur Chamski, czy wybije się na naszym rynku, z opinii Edyty Górniak wychodziłoby,że tak, stanie się idolem pokolenia, ale nie sądzę, aby nastapiło to szybko i bez dobrych tekstów Jacka Cygana będzie cięzko przebić Piotra Kupichę
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przyznam szczerze,że oglądałem każdy odcinek kolejnej edycji Jak oni śpiewają, poziom nie był zbyt wysoki...

Skoro niski poziom - to jaki sens miało słuchanie i oglądanie? Ja się tak nie zadręczam... icon_lol.gif
Wystarczająco dużo beztalencia nas otacza by jeszcze szukać nowych "wypadków".

Pozdrawiam
PS. Mango5 - proponuję, byś czytelniej formułował zdania, bo Twoja wypowiedź jest trudna do zinterpretowania: jedno zdanie i mnóstwo przecinków, dość trudno to zrozumieć. icon_eek.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie programy typu Jak oni śpiewają mają na celu zdobycie jak najwiekszych zysków z reklam, nie uważam,aby była to wielka muzyczna uczta dla ucha, a wręcz przeciwnie fałsz goni za fałszem, nie warto tracić na to czasu.

Nie chcę oczywiście krytykowac innych gustów, każdy ma prawo do swego zdania, bardziej popieram przebojowy program ,,Fabryka gwiazd" tak wielkie talenty i przyszłościowa szansa na wielkie gwiazdy. Edytowano przez RoRo
Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki talent i wydarzeniem byłoby wykonanie wielkich hitów przez Małgorzatą Foremniak, Annę Dereszowską, Kingę Rusin, byloby wielkie show i ogromna oglądalność.

Jak oni spiewają program, który chce zdobyć dużą oglądalność, zarobić również na reklamach, ale powinni być aktorzy wielkiego formatu byłaby wielka jakość.

Moim wielkim marzeniem jest udział w takim programie na zywo, te emocje, światła, dookoła gwiazdy, piękna Edyta Górniak, to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Edytowano przez RoRo
Nie "nabijaj" liczby postów!!! Proszę używaj opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...