Skocz do zawartości

Wyjście słuchawkowe we wzmacniaczu.


prome

Recommended Posts

cześć,
kupiłem wzmacniacz i okazało się że nie mogę podłączyć słuchawek bo w środu są jakieś 2 wąskie blaszki które się stykają w środku. Wszelkie moje próby odkształecenia ich by jedna była na górze a druga na dole gniazda nic nie dały. Wyjście działa OK bo gdy włożyłem minijacka od słuchawek miałem dzwięk w słuchawkach ale gniazdo jest na duży jack który nie wchodzi. Czy ktoś już się z tym spotkał, od czego tak się stało i czy da się to naprawić?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

cześć,
kupiłem wzmacniacz i okazało się że nie mogę podłączyć słuchawek bo w środu są jakieś 2 wąskie blaszki które się stykają w środku. Wszelkie moje próby odkształecenia ich by jedna była na górze a druga na dole gniazda nic nie dały. Wyjście działa OK bo gdy włożyłem minijacka od słuchawek miałem dzwięk w słuchawkach ale gniazdo jest na duży jack który nie wchodzi. Czy ktoś już się z tym spotkał, od czego tak się stało i czy da się to naprawić?


Kiedyś wtyk nie wchodził mi do końca w gniazdo słuchawkowe.
Okazało się, że utkwił tam kawałek wtyku słuchawkowego icon_eek.gif
Musiałem precyzyjną pincetą wyciągnąć truchełko.

Może poprzedni właściciel, albo obsługa/klient sklepu pozostawił coś w gnieździe? icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wzmacniacz Technics Su-7300K. Problem mnie niepokoii z tego względu, że te 2 blaszki stykają się, a w normalnie działających gniazdach nie ma bezpośredniego styku, blaszki lekko odstają od bocznych ścianek, w żadnym nie widziałem aby się stykały w środku. Miał już ktoś taki problem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...