Skocz do zawartości

wzmacniacz voice kraft vk-237 +unitra diora


mateusz007.1

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników forum,otóż moje pytanie jest następujące.Czy da rade podłączyć wzmacniacz samochodowy v.k vk-237 do starego amplitunera unitra diora???Chce to zrobić w celu chociaż minimalnego wzrostu basu na kolumnach ; PANASONIC sb-ak 27 które mają parametry :impedancja 6 ohm ,moc 100w.Jeżeli ktos wie czy to jest możliwe to bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, są to kolumny dedykowane do miniwieży Panasonica, w której to jest zwrotnica do tych kolumn. Bez tej miniwieży kolumny będą grały po prostu źle. Nie wiem, czy ktokolwiek się podejmie podłączenia czegoś takiego do normalnego wzmacniacza albo amplitunera. A dołączyć do tego wzmacniacz samochodowy, to już ekwilibrystyka.
Najwyżej sam spróbuj jeśli Ci nie szkoda, gdy coś uszkodzisz.
Nie wiem jaki to amplituner Diory, ale gdyby podłączyć do niego nawet jakieś niedrogie a dobre używane kolumienki mogłoby to wszystko jeszcze przyzwoicie zagrać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem jaki to wzmacniacz dokładnie, ale jaki by nie był, to nie w nim tkwi problem tylko w kolumnach. A podłączanie wzmacniacza samochodowego, do wzmacniacza stereo, to zły pomysł. Jak to sobie wyobrażasz ? Chcesz osobnym wzmacniaczem wzmacniać już wzmocniony syłnał wychodzący z innego wzmacniacza ? Nie wiem który będziesz wzmacniał którym, ale raczej spodziewałbym się zapachu spalenizny. Polecam rozważyć zakup lepszych, niedrogich kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...