Skocz do zawartości

SYNC by 50 - Portable Wireless Speaker


Pawello

Recommended Posts

Witam, jakiś czas temu spaliły mi się głośniki i chciałbym kupić nowe, ale wolałbym teraz bezprzewodowe. Szukałem dodatkowych opinii i trafiłem na wasze forum icon_biggrin.gif większość tego co wyczytałem o SYNC by 50 - Portable Wireless Speaker to były pozytywne oceny, ale chciałbym się ostatecznie upewnić przed zakupem. Jako, że głosniki to nie ziemniaki i nie kupuje się codziennie to mogę wydać do +/- 1100 zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz świadomość że płacisz za obrazek na pudełku nijakiego 50 centa i podobnie jak słuchawki z literka "b" , 3/4 ceny to marketing?
Nie pytam do czego to jest Ci potrzebny ten głośnik ( bo chyba nie dwa?), bo pewnie nie do "wieży", tylko jako stacja odbiorcza do tel. Przewodowe stacje dokujace -większe mogą , owszem zastąpić magnetofon (markowego bomboxa), jednak technologia bezprzewodowa ma swoje ograniczenia. Czy masz aż tak minmalistycznie urzadządze biurko/komodę, mieszkanie, że kabelek i większy rozmiar urzadzenia zburzyłby tę koncepcję ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

200 $ za taki gadżet, nieźle. Jakby 50Pence tego nie reklamował, pewnie byłoby dużo tańsze. Widziałem podobne ustrojstwa, taka pierdziawka do tramwaju, można kupić je taniej. Nie celowałbym w coś takiego z takim budżetem, moim zdaniem szkoda pieniędzy. Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mój pokój jest dość mały, takie typowe mieszkanie w bloku z czasów PRL. A kabli na podłodze mam dość sporo bo głównie pracuję przy komputerze i wolałbym głosniki bez żeby się nie motały. Wasze argumenty mają sens i wezme je pod uwagę pod czas wyboru, dzięki za pomoc icon_smile.gif narazie się wstrzymam i poszukam jeszcze, jakby coś to mogę tutaj pytać :>?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pokój o powierzchni 20 m2, to już nie taka klitka. Myślałem, że mówimy tutaj o pokoju o powierzchni 12 m2.
Pytałem o wzmacniacz, bo pomyślałem, o niewielkich Tannoyach z serii Mercury, lub Rewolution, albo Epos els. W zależności, czego oczekiwałbyś od brzmienia. No i tutaj byłby niezbędny wzmacniacz. Myślałem o Teacu. Ale nie wiem, czy bierzesz takie rozwiązanie pod uwagę. Musiałbyś wygospodarować miejsce na biurku na taki zestawik. Nie wiem, czy to możliwe, ale zaoferuje Ci on brzmienie nieporównywalne z owym gadżetem, nad którym się zastanawiasz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...