Skocz do zawartości

Odtwarzacz CD do 200 zł


Peebuls

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Hmm... W sumie nie mam jakiś jasno określonych wymagań. Mógłby dodać trochę jeśli chodzi o niskie tony, jednak nie chciałbym też z tym przesadzić i utracić "przejrzystość". Strasznie dziwnie się pisze o brzmieniu heh... icon_smile.gif. Zastanawiam się generalnie czy do 200 zł uda się kupić coś w miarę porządnego, żeby nie wymieniać tego za miesiąc czy dwa icon_wink.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zastanawiam się generalnie czy do 200 zł uda się kupić coś w miarę porządnego, żeby nie wymieniać tego za miesiąc czy dwa icon_wink.gif.



Jasne, że można. Odtwarzaczy w tym przedziale cenowym jest na Allegro 3 strony. Jak przejrzałem na szybko, to znalazłem takie, które sam miałem. Wszystko zależy czego szukasz.
Możesz nawet wybrać kolor icon_biggrin.gif.

Jest fajny Onkyo. Miałem taki, sprzedałem jakiś czas temu, bo zbierałem na inne cd. Można by było go brać, bo jest fajnie grającym cedekiem, ale cena jest moim zdaniem za wysoka. Przynajmniej ja sprzedałem dużo taniej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Zastanawiam się generalnie czy do 200 zł uda się kupić coś w miarę porządnego, żeby nie wymieniać tego za miesiąc czy dwa icon_wink.gif.



Jasne, że można. Odtwarzaczy w tym przedziale cenowym jest na Allegro 3 strony. Jak przejrzałem na szybko, to znalazłem takie, które sam miałem. Wszystko zależy czego szukasz.
Możesz nawet wybrać kolor icon_biggrin.gif.

Jest fajny Onkyo. Miałem taki, sprzedałem jakiś czas temu, bo zbierałem na inne cd. Można by było go brać, bo jest fajnie grającym cedekiem, ale cena jest moim zdaniem za wysoka. Przynajmniej ja sprzedałem dużo taniej.



Mógłbym poprosić o parę "sprawdzonych" modeli? Nawet jeśli w tej chwili ich nie ma na Allegro to chciałbym po prostu wiedzieć czego mniej więcej szukać icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można by Ci podać kilka modeli, ale w tym budżecie mogą się okazjonalnie trafić lepsze. Więc może poszukam i Ci tu wkleję kilka linków.
Tak w ciemno niemal, bo są dobre i dość uniwersalne polecić mogę Fine Arts CD 2 i CD 3. Ale trudno dostępne, bo kilka osób choćby z tego forum na nie poluje. CD 1 też niezły, choć już trochę mniej wyrafinowany od powyższych, choć wciąż bardzo dobry na tle konkurencji w podobnej cenie.
Szkoda, że nie znasz swoich preferencji dźwiękowych, bo łatwiej byłoby jakieś konkretne CDki polecić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oczywiście, że można by Ci podać kilka modeli, ale w tym budżecie mogą się okazjonalnie trafić lepsze. Więc może poszukam i Ci tu wkleję kilka linków.
Tak w ciemno niemal, bo są dobre i dość uniwersalne polecić mogę Fine Arts CD 2 i CD 3. Ale trudno dostępne, bo kilka osób choćby z tego forum na nie poluje. CD 1 też niezły, choć już trochę mniej wyrafinowany od powyższych, choć wciąż bardzo dobry na tle konkurencji w podobnej cenie.
Szkoda, że nie znasz swoich preferencji dźwiękowych, bo łatwiej byłoby jakieś konkretne CDki polecić.




Dziękuję za dołożenie kolejnego konkurenta icon_wink.gif Jak w takim tempie będą dochodzić, to może za rok lub 2 go zdobędę icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oczywiście, że można by Ci podać kilka modeli, ale w tym budżecie mogą się okazjonalnie trafić lepsze. Więc może poszukam i Ci tu wkleję kilka linków.
Tak w ciemno niemal, bo są dobre i dość uniwersalne polecić mogę Fine Arts CD 2 i CD 3. Ale trudno dostępne, bo kilka osób choćby z tego forum na nie poluje. CD 1 też niezły, choć już trochę mniej wyrafinowany od powyższych, choć wciąż bardzo dobry na tle konkurencji w podobnej cenie.
Szkoda, że nie znasz swoich preferencji dźwiękowych, bo łatwiej byłoby jakieś konkretne CDki polecić.



OK, byłbym wdzięczny icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Jak w takim tempie będą dochodzić, to może za rok lub 2 go zdobędę icon_wink.gif




Ostatni zakup Kolegi na Forum, pokazał, że trochę się zgapiłeś. Bywa. Ja też szukałem dość długo, a finalnie kupiłem trochę inaczej, ale się udało. Czuwaj ! icon_wink.gif



Gdzie co jak kiedy za ile?? codziennie ogladam allegro olx, swistaka, gumtree sprzedajemy.pl ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Gdzie co jak kiedy za ile??




Nie pamiętam teraz. Sporo czytam tematów, czasami mi się miesza wszystko. Nie znoszę tego icon_mad.gif.
Ale powinieneś skojarzyć, bo sam skomentowałeś. Pisałeś, że też szukasz takiego cd od jakiegoś czasu, ktoś kupuje, a Ty nadal nie możesz nic trafić.
Z tego co pamiętam, to ten cedek był w zestawie ze wzmacniaczem i tunerem (chyba).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Gdzie co jak kiedy za ile??




Nie pamiętam teraz. Sporo czytam tematów, czasami mi się miesza wszystko. Nie znoszę tego icon_mad.gif.
Ale powinieneś skojarzyć, bo sam skomentowałeś. Pisałeś, że też szukasz takiego cd od jakiegoś czasu, ktoś kupuje, a Ty nadal nie możesz nic trafić.
Z tego co pamiętam, to ten cedek był w zestawie ze wzmacniaczem i tunerem (chyba).



To chyba, że chodzi Ci o ten zestaw za 500 zł w okropne srebrne plamy, których moja dziewczyna by nie zaakceptowała. icon_biggrin.gif

@Majtek2013 na ebayu można trafić cd3 ale cholernie drogie u nich sam laser do cd3 jest za 40 euro czyli mniej wiecej za tyle za ile jestem w stanie wyciagnac cd3 na rynku polskim. Przebitka na ebayu jest gdzieś dwukrotnie wyższa niż na allegro, przynajmniej w przypadku tych fineartsów bo przeglądalem i dałem sobie spokój jak zobaczyłem ceny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, chyba to...
Fakt faktem, wygląd był specyficzny. Nie ma co gadać, ja jestem w dużej mierze wzrokowcem (pod względem kondycji wizualnej, zniszczonego nie przełknę), ale ten był w mojej opinii szczególnie paskudny. Co kto lubi. W końcu ktoś kupił icon_wink.gif.


Co do eBaya, to czasami ceny są dużo wyższe niż u nas. Nie wszystko, ale choćby ceny Micromegi z serii Stage, której szukałem od jakiegoś czasu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do eBaya, to czasami ceny są dużo wyższe niż u nas. Nie wszystko, ale choćby ceny Micromegi z serii Stage, której szukałem od jakiegoś czasu.


Nieraz ebay jest dużo tańszy, nieraz droższy niż w Polsce. Bardzo często tańsze na ebay są wzmacniacze i odtwarzacze cd (widziałem np. Rotela RA985BX za 120euro - w Polsce można go oferować nawet za 1200zł). Także nieraz kolumny i gramofony. Co do ceny micromegi to ta na hifi.pl (stage 5) za 1500zł jest chyba za droga (historyczne ceny na Zachodzie z 2013 kształtowały się na poziomie do 700-800zł). Też się nią zainteresowałem ale nie za taką cenę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Co do eBaya, to czasami ceny są dużo wyższe niż u nas. Nie wszystko, ale choćby ceny Micromegi z serii Stage, której szukałem od jakiegoś czasu.


Nieraz ebay jest dużo tańszy, nieraz droższy niż w Polsce. Bardzo często tańsze na ebay są wzmacniacze i odtwarzacze cd (widziałem np. Rotela RA985BX za 120euro - w Polsce można go oferować nawet za 1200zł). Także nieraz kolumny i gramofony. Co do ceny micromegi to ta na hifi.pl (stage 5) za 1500zł jest chyba za droga (historyczne ceny na Zachodzie z 2013 kształtowały się na poziomie do 700-800zł). Też się nią zainteresowałem ale nie za taką cenę.



Tylko wiesz, mówisz o sprzęcie dużo droższym, w moim przypadku wysyłka (20/30 euro) to już połowa budżetu przeznaczonego na CD-ka. Im większa cena tym większa szansa, że da radę zaoszczędzić na ebayu, ale w przypadku CD-ka do 200 złotych to praktycznie niemożliwe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Im większa cena tym większa szansa, że da radę zaoszczędzić na ebayu, ale w przypadku CD-ka do 200 złotych to praktycznie niemożliwe.



Kupowałem sprawne i zadbane technicsy, soniaki w cenie 1-3 euro... Tu bardziej chodzi o popularność danej marki czy modelu, nie sposób również pominąć większej siły nabywczej mieszkańców zachodniej Europy. Fine Arts czy Micromega są tam nie mniej cenione niż u nas.

Inny przykład: jak cenowo chodzą w Polsce Altusy, a jak w Niemczech (śmiech na sali).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...