Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mromat

Co do salonu 27 mkw TAGA 606, 606 SE, 806?

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się jaki zestaw grający kupić do salonu 27mkw. Amplituner to SONY STR-DN840.

Grałyby głównie w stereo, puszczaną muzykę z kompa, youtube, iphona. I teraz moje pytanie czy jest sens kupować zestaw 5.0 albo 5.1 wiedząc że przez dłuzszy czas te dodatkowe głosniki nie będą używane? Myślalem z początku o takim zestawie YAMAHA NS-PA40 http://uk.yamaha.com/en/products/audio-vis...k_b/?mode=model ale szybko dowiedziałem się ze to w porządku zestaw do kina domowego, gorzej z słuchaniem muzyki. Postanowiłem trochę poczytać i jestem na etapie doboru samych frontowych kolumn (ewentualnie potem dokupię zestaw pod kino).
Co z tych trzech jak w temacie polecacie lub coś innego zupełnie? Chciałbym aby zajmowały jak najmniej miejsca. Cena za komplet musiałaby się wahać miedzy 1000-1500 zł.

w późniejszym czasie amplituner i kino domowe bedzie wykorzystywane do konsoli PS4

MA dają radę, grają dość dynamicznym dźwiękiem, nasyconym, ciut konturowo i ładna przestrzeń, mogæ się podobać. Łatwo potem dokupić jakieś używane kolumny efektowe tej marki .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować