Skocz do zawartości

Amplituner + zestaw 5.1


jarqk19

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu amplitunera + zestawu głośników 5.1. Chciałbym na ten cel przeznaczyć gdzieś do 3.000zł. Zależy mi co prawda na jakimś w miarę przyszłościowym sprzęcie, ale z drugiej strony nie jestem audiofilem i nie potrzebuję rozwiązań absolutnie high-endowych icon_wink.gif Chociaż zaznaczam, że nie spieszy mi się i mogę jeszcze przez kilka miesięcy uciułać więcej potrzebnych funduszy, gdyby okazało się, że np. w tym przedziale cenowym nie ma nic ciekawego, za to dokładając trochę można już kupić świetny sprzęt na wiele lat. Tych 3.000zł zresztą też jeszcze nie mam icon_wink.gif

Zestaw byłby używany w raczej niewielkim pokoju: 2,70x5,30m (~14 m2), ale nie wykluczam przeniesienia się za kilka lat do większego, a nie chciałbym wtedy kompletować wszystkiego od zera icon_wink.gif Słucham głównie rocka, a nocami i w chwilach dla relaksu - spokojnych, chilloutowych rytmów (np. Cafe del Mar), dlatego zależałoby mi na dobrym wokalu i głębi dźwięku. Żadnych techno-łupanek nie tykam icon_wink.gif

Przewidywane proporcje użytkowania to jakieś 50% muzyka, 30% gry i 20% filmy. Aktualnie chciałbym podpiąć sprzęt pod moje wysłużone PS2, a za kilka-kilkanaście miesięcy PS3.

Wstępnie wypatrzyłem amplituner Yamaha RX V-661 (chociaż może znajdzie się coś lepszego/bardziej dopasowanego do moich potrzeb?), ale mam spory problem z kolumnami. Proszę o poradę, co kupić?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wstępnie wypatrzyłem amplituner Yamaha RX V-661 (chociaż może znajdzie się coś lepszego/bardziej dopasowanego do moich potrzeb?), ale mam spory problem z kolumnami. Proszę o poradę, co kupić?


Na obecne 14m2 4monitory+subwoofer. Amplituner OK. Jak zostanie CI trochę pieniedzy to dokup stereofoniczna końcówkę mocy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...