Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do Samsunga S4


Recommended Posts

Witam,

Poszukuję słuchawek do mojego Samsunga S4. Muzyka odtwarzana jest zazwyczaj za pomocą programu PowerAMP, typ muzyki jakiej słucham to najczęściej: Electro, House, Trance, ew. czasami Rap.

Moim faworytem wśród słuchawek jest model E10 firmy Soundmagic. Wstępnego wyboru dokonałem na podstawie opinii internetowych. Zależy mi na dość mocnym basie, czyli odpowiednim wyczuwalnym kopnięciu (coś ala mocny subwoofer), niekoniecznie dobrych średnich tonach, ale w miarę możliwości wyczuwalnych sopranach (jak będzie cykało, będzie fajnie). Na oku nie mam raczej nic więcej, kwota maksymalna jaką mogę przeznaczyć to raczej tylko do maksymalnie 150zł. Wychodzę z założenia, że to i tak sporo jak za słuchawki. Pytanie do Was - czy one faktycznie sprostają moim wymaganiom i czy telefon w miarę nadaje się pod nie? Dzięki z góry za odpowiedzi, pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kurcze z Torunia, oddział jest bodajże w Bydgoszczy. Musiałbym 50km gnać i tak, a podróż wyjdzie 40zł.. więc za te 40zł mógłbym już dołożyć do czegoś innego.. heh, zależy mi na dobrym kopnięciu i aby było w miarę głośno. Obecnie mam douszne Panasonica, ale to nie jest to. Kiedyś, wcześniej miałem Philipsy douszne, nie pamiętam modelu.. ale grały naprawdę, naprawdę soczyście. Soprany wysoko, bass odczuwalny również - 50zł w media za nie dałem, ale niestety 2 pary reklamowałem, za 3 chciałem zwrot pieniędzy i wziąłem Panasonica.. który gra gorzej. Z Philipsów robiło się mono.. icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...