Skocz do zawartości

Gramofon do Fine Arts V3


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
No tak Polacy to są fleje i niedojdy.
Nie chce wszczynac wojenki na tym szacownym forum, ale jak czytam takie wypowiedzi to się ....
A przepraszam szanownych kolegów skąd te tony sprzętu na allegro, sprzedawane często przez handlarzy z zachodnich rubiezy naszego biednego kraju. Od "polskiego audiofila" ?

Cały używany sprzęt jaki mam, kupiłem/ kupowałem przez lata od Polaków. Włącznie z gramofonem thorens, który nabyłem taniej niż na tak hołubionym ebayu.

Myślę, że kolega Roman to potwierdzi, bo zna mój sprzęt od wielu lat go słucha. A niestety zdarzały się zakupy sprzętu od angoli, który po pół roku padał, o stanie wizualnym nie wspominam.
To tyle w teamcie Polaków nie dbających o sprzęt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można wsadzić wszystkich do jednej szuflady.
Handlarze, handlarzami, ale wiem, że wśród nich są także uczciwi ludzie, sam się przekonałem.

Zakupy z Ebaya ?
Dużo kupowałem, szczególnie ze względu na to, że długo mieszkałem za granicą. Co mogę powiedzieć ? Zawsze było warto. Na Allegro czasami się naciąłem (nie tylko jako kupujący), ale w większości udało się sprawę załatwić jak trzeba.
Ogólnie cały mój obecny zestaw, kupiłem u Nas, poza gramofonem.
Nie byłbym uczciwy, gdybym nie napisał że kupiłem od ludzi z FA i AS. Każdy element pochodził od innej osoby. No i po każdy klocek byłem osobiście.
Z Allegro kupowałem kolumny, kable, wzmacniacze i cd też się trafił. Może to dlatego jestem zazwyczaj zadowolony, że bardzo długo szukam. Obieram sobie cel i czekam na okazję.

Już nie raz pisałem, o swoim pedantycznym podejściu do sprzętu, więc poszukiwania czasami trwają dość długo. Ale znam siebie i wiem, że nie mogę kupić na szybko i byle czego w byle jakim stanie. Mój sprzęt, ma także cieszyć moje oczy.
Dlatego nie można mówić, że u Nas kompletnie nie dba się o sprzęt. Bo jeżeli kiedyś dojdę do wniosku, że czas na zmiany, to ktoś do kogo trafią moje cukierasy, powinien być zadowolony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...