Skocz do zawartości

Mam dość, proszę o pomoc


ShadeX

Recommended Posts

To znaczy jakiej funkcjonalności , co ma robić ? icon_wink.gif
Może uprzedzając Twoją odpowiedź co do obowiązkowych wejść cyfrowych typu optyk, czy radia internetowego, i cyfrowego, usb, to tak, są takie amplitunery stereo, choć nie wiele modeli. Z 3 modele onkyo od 1 tys, 2 harmany kardony po ok 1500, yamaha za 1900, kenwood za 1100.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak , niech Ci podłączą amplituner kd za 1200zł i wzmacniacz/amplituner stereo za podobną kwotę tej samej marki. Pewnie najłatwiej będzie o np. yamahę , denona, pioneera, marantza - mają wszechobecną ofertę nawet w MM. Nawet jakby się tak dziwnie stało że nie usłyszysz różnicy to zwróć uwagę na skomplikowaną i nieintuicyjną obsługę kd i jej pilota vs banalnej obsługi stereo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń z dzień wcześniej , powiedz o co Ci chodzi, umów się, niech podepną pod amplituner kd jakieś kolumny i potem przepną pod wzmacniacz stereo, potem druga parę kolumn, to normalna "procedura". Tylko taga? , raczej nie, na allegro mają w świetnej cenie tannoy v4 za 1550zł i kilka stron wszelkiego dobra.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówicie o tym "Home Audio Media" to nie sądzę, żeby dało się tam posłuchać czegoś w ludzkich warunkach. Podejrzewam, że najbliżej coś w Szczecinie będzie.

ShadeX sądzę, że zadowoli Cię Harman AVR270, ale niewątpliwie wzmacniacz stereo zagra lepiej. Z drugiej strony pytanie jak u Ciebie z warunkami lokalowymi? Tzn. czy będziesz mógł ustawić sprzęt tak jak powinien stać, czy może raczej będzie stał tam gdzie jest miejsce? Akustyka ma niebagatelne znaczenie na jakość dźwięku, w przypadku niedomagania na tym polu, amplitunery KD mają tę przewagę, że są wyposażane w systemy autokalibracji, które w złych warunkach potrafią mimo wszystko wpłynąć dobrze na brzmienie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Home Audio Media to ten sklep nie wygląda na duży ale z drugiej strony na jednym ze zdjęć widać następne drzwi (zastawione kolumnami) i to może tam dokonuję się odsłuchu w normalnych warunkach.

Jeżeli chodzi o moje warunki to póki co mieszkam sam u rodziców w dobudówce. Mam osobne wejście i trzy pomieszczenia w tym właśnie jedno 25m2, i pod te pomieszczenie chciałbym kupić jakiś system audio. Powiem Wam szczerze, że na początku napaliłem się na kino 5.1 ale później czytając opinie innych użytkowników to muszę Wam przyznać racje, co do moich potrzeb (głównie muzyka, głośna) to może i wystarczy "tylko" wzmacniacz z dobrymi kolumnami i ewentualnie subwooferem. Ale z drugiej strony tak jak też wcześniej mówiłem zależy mi też na tym żeby całą plątaninę kabli (chinch, HDMI) podpiąć właśnie pod coś co jest schowane we wnęce komody a nie pod TV gdzie ten sprzęt stoi na wierzchu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...