Skocz do zawartości

Kolumny SWANS Diva 6.0


Toolip

Recommended Posts

Witam ponownie po 2-miesięcznej przerwie - trochę chorowałem, więc poprzedni temat (Odtwarzacz Sony HAP-S1) potraktowałem nieco po macoszemu...
W międzyczasie stałem się posiadaczem wzmacniacza Pioneer A-30, z zakupem kolumn wstrzymałem się, ponieważ miałem nieco inne zmartwienia icon_wink.gif Póki co, używam swoich dotychczasowych Magnatów, które w obecnym, mniejszym pomieszczeniu przytłaczają nieco basem (buczeniem wręcz) - i tak miałem zamiar się ich pozbyć. Wypatrzyłem coś takiego, trochę mnie "wyprostowaliście" i przestało mi zależeć na tym białym icon_smile.gif :

http://www.prono.com.pl/produkt-kolumna-sw...-6-0-50799.html

były/są (bo mam kontakt telefoniczny) do kupienia na allegro za połowę ceny katalogowej.
Czy ktoś z forumowiczów może powiedzieć mi coś więcej na temat tych podstawkowców, tej firmy (Swans) - niestety bardzo mało miarodajnej informacji jest na jej temat. Większość dostępnych tekstów brzmi, jak sponsorowane. Odniosłem też wrażenie, jakby firma ta wycofywała się z rynku.
Pozdrawiam,
TL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...