Skocz do zawartości

Opinie dot. Jamo S626 i S628


Celdur

Recommended Posts

Seria s6 to bardziej pod kino dom., ale pewnie to wiesz. Model 628 to nowsza wersja obecnego jeszcze czasem w sklepach 608 - z racji obecności 3 głośnikõw średniotonowych jest lepsza średnica, przyjemniejszy odbiõr niż w najpopularniejszej s606. Natomiast 628 to większy brat 626. Jak masz okazję, a w stolicy pewnie, tak to jest pośredni model między taniutkimi 426 , a serią 626, model 506-łatwiejsze w ustawieniu, bo niskotonowy na froncie, dość solidne i ciężkie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z Twoich zdjęć masz miejsce, aby je odpowiednio ustawić ( nie blisko ścian bocznych). Musisz posłuchać może nie warto dopłacać do większego modelu 628 i tańszy 626 będzie wystarczający, bo według mnie już w 606 bas wystarczająco "masuje", a 606 i 626 mają tej samej wielkości przetworniki głośnikowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witaj
Tak jak już koledzy pisali, jest to na pewno pozycja godna polecenia w tym przedziale cenowym.


?
Myślałem że to Ty pisałeś w wątku "jeniseja" o kinie domowym i też tym modelu s626. Celur mieszka w stolicy i wydaje mi się że, to na tyle duże miasto na mapie kraju, że gdzie jak gdzie, ale wybór tam jest największy. Pewnie nie byłoby nawet problemu posłuchać może czegoś innego w tym samym sklepie w podobnej cenie. Pisał czego brakuje mu w obecnych kolumnach, za podobne, pieniądze co s626/s628 może kupić np. monitor audio mr4 (w sklepie 1650zł) , tannoy V4 ( na allegro po 1550zł), mission mx4 (allegro 1600zł) tylko 3 propozycje z pamięci wydaje mi się ciekawsze i łatwiejsze w ustawieniu .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...