Skocz do zawartości

Wybór kina domowego 5.1 albo 5.0.


jenisej

Recommended Posts

Witam. Chciałbym kupić jakieś dobre kino domowe, ale niestety nie mam o tym bladego pojęcia, dlatego zwaracam się do was-specjalistów. Kupuję je jako prezent, a na wydanie mam równo 4000zł. Pierwsza rzecz na jakiej mi zależy, to żeby głośniki były smukłe i nie zajmowały bardzo dużo miejsca. Wymiary salonu: 7m x 4m około. Otwarty na resztę domu szerokim przejściem. Kino będzie służyło bardziej do oglądania filmów, niż muzyki. Nie zależy mi też aby grały nie wiadomo jak głośno, ale żeby dźwięk był czysty i przyjemny. Niestety nie mam możliwości pociągnięcia kabla internetowego do miejsca, w którym stałoby kino, dlatego chciałbym aby amplituner wyposażony był w wifi albo możliwość dokupienia zewnętrznego adaptera. Co byście mogli polecić? Proszę o szybką odpowiedź, bo najpóźniej jutro muszę zamówić sprzęcik.
Dzięki z góry za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
biorąc pod uwagę Twoje preferencje, zbudowałbym system oparty na najnowszym amplitunerze wielokanałowym Onkyo TX-NR535 oraz zestawie kolumn Indiana Line Nota 5551. To bardzo dobrze zestawiony system, który świetnie poradzi sobie podczas projekcji filmów, ale także podczas odsłuchów dobrej muzyki. Niestety nawet z dużymi rabatami nie zmieścimy się w 4 tys. zł.
Alternatywą może być zamiana kolumn na Boston Acoustics Classic MK2 w systemie 5.1.

Przyjrzyj się moim propozycjom, oczywiście w przpadku pytań jesteśmy do dyspozycji, powołaj się tylko na forum. Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...